Druga momčad Dinama učvrstila vodeću poziciju Druge HNL

Branimir Korać • subota, 21.10.2017.

Odigrana su još tri susreta 13. kola Druge HNL, a ovo kolo nije bilo sretno za Dugopolje koje je ostalo bez pobjede u Lučkom. Lider Druge HNL, Dinamo II, slavio je u Solinu...

Druga momčad Dinama učvrstila je vodeću poziciju na drugoligaškoj ljestvici nakon pobjede u gostima kod Solina s visokih 3:0. Modri su tako ponovno na četiri boda prednosti nad Goricom koja drži drugu poziciju.

Dinamo je u Solinu još jednom ove sezone pobjedu osigurao u posljednjih 15 minuta. Dotad je na semaforu stajalo 0:0, a u finišu susreta gostima su tri boda donijeli s dva pogotka Ivan Božić i jednim Borna Miklić.

Dugopolje je kiksalo u Lučkom gdje je odigralo bez pogodaka i tako se nije uspjelo vratiti na drugu poziciju. Sudačka postava u ovom dvoboju imala je dosta posla pa je tako već u 27. minuti Josip Tomašević zaradio drugi žuti karton i ostavio Dugopolje s igračem manje, ali u 73. minuti na drugoj strani ista sudbina zadesila je i Kristijana Lovrića te su momčadi ipak brojčano izjednačene završile susret.

Kustošija se polako budi i drži korak s Hrvatskim dragovoljcem. Nakon što je Pamićeva momčad stigla do važne pobjede protiv Novigrada, slavila je i Kustošija i to protiv Varaždina s 1:0. Tri boda fenjerašu donio je Tomislav Hanžek u 28. minuti.