Brozović odličan u dramatičnoj utakmici i pobjedi Hannovera protiv HSV-a

Mihaela Bradovski • petak, 07.10.2022.

U Njemačkoj su igrali susreti sedmog kola, a najneizvjesnije bilo je u dvoboju između Hannover Burgdorfa i HSV-a u kojem je domaćin tijesno slavio...

Rukometaši Stuttgarta i dalje ne izgledaju dobro, upisan je novi poraz i to s uvjerljivih 32:24. Bolji je bio Wetzlar čime je Stuttgart ostao na samo dvije pobjede u ovoj sezoni što su mu jedini bodovi. Wetzlar je pak nakon četiri startna poraza stigao do treće uzastopne utakmice bez poraza.

Predvodili su ga Vladan Lipovina s osam golova i Erik Schmidt sa sedam. Kod poraženih pet je zabio Daniel Fernandez, Ivan Slišković dodao je tri gola.

Hannover Burgdorf je nakon velike borbe stigao do pobjede protiv HSV-a 28:27. Pobjedu Hannoveru donio je Renars Uscins golom na ulasku u zadnju minutu utakmice u susretu u kojem je HSV imao i pet golova prednosti u nekoliko navrata.

Maximilian Gerbl kod domaćina je postigao deset golova, a Ilija Brozović dodao je šest.Kod gostiju osam je zabio Casper Mortensen.

Vrlo uvjerljiv bio je Rhein-Neckar koji je na svom parketu visoko slavio protiv Mindena s 37:25. Već na poluvremenu bilo je 22:14, gosti su potpuno potučeni i nisu imali šanse za povratak.

Devet golova postigao je Juri Knorr, a sedam Niclas Kirkelokke. Halil Jaganjac postigao je dva pogotka. Kod gostiju Amine Darmoul zabio je sedam golova dok je Luka Šebetić dodao dva.

16Wetzlar 22574:629-5511
17Minden 23608:714-1067
18Hamm-Westfalen 25648:798-1507