Gosti bez pobjede: Croatia nosi bod iz Bijelog Brda, pobjede Vukovara i Solina

Mihaela Bradovski • subota, 02.09.2023.

Još tri susreta četvrtog kola SuperSport Prve NL bila su na rasporedu u subotu. Gosti su u njima uzeli ukupno tek jedan bod...

U Bijelom Brdu domaći BSK je uvijek favorit, ali ovaj put nije pronašao put do pobjede. Croatia je odradila dobru utakmicu i remizirala bez pogodaka.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Zato pogodaka nije nedostajalo u Dugopolju gdje je Solin ugostio momčad Orijenta, a u efikasnom dvoboju domaćin je slavio s 4:1.

Već u prvih 15 minuta viđen je po jedan pogodak na svakoj strani, prvo je Solin poveo preko Mehdija Ouamrija da bi već u 11. minuti Andrija Bubnjar izjednačio.

U drugom dijelu domaćin je riješio pitanje pobjednika, u zadnjih pola sata zabijali su Dino Kapitanović, Antonio Kaćunko i Ouamri za konačnih 4:1.

Vukovar je ugostio Cibaliju i upisao 3:1 pobjedu pred odlično popunjenim tribinama stadiona u Borovom Naselju.

Domaćin je poveo već u 13. minuti pogotkom Zinedina Mustedanagića, a novi problem za Cibaliju nastao je desetak minuta kasnije kada je zbog ozljede morao igru napustiti Jurica Bajić.

U završnici prvog dijela Vukovar je povisio na 2:0 golom Robina de Jesusa Gonzaleza Ruiza.

Početkom drugog dijela vratila se nada gostima kada je Karlo Išasegi smanji na 2:1, ali pet minuta kasnije Hrvoje Crnčec zarađuje isključenje i Cibalia ostaje s igračem manje. Domaćin to koristi u 70. minuti i preko Törlesa Knölla odlazi na konačnih 3:1.