Luka Ivanušec zabio u visokoj pobjedi Feyenoorda

HINA, Petar Jenjić • nedjelja, 05.05.2024.

Luka Ivanušec postigao je pogodak za Feyenoord u susretu 32. kola nizozemske Eredivisie. Njegova momčad slavila je s 5:0 protiv PEC Zwollea...

Hrvatski reprezentativni veznjak Luka Ivanušec bio je strijelac za Feyenoord u 5:0 (2:0) domaćoj pobjedi protiv PEC Zwollea u susretu 32. kola nizozemskog nogometnog prvenstva.

Igraj na NBA doigravanje na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U 41. minuti susreta Quinten Timber je pucao sa 25 metara, lopta je na putu prema golu pogodila Ivanušeca koji je utrčavao u kazneni prostor i promijenila smjer pa je gol pripisan hrvatskom igraču. To je treći Ivanušecov gol ove sezone, a igrao je do 57. minute.

Drugi Feyenoord sada ima 78 bodova, devet manje od PSV-a iz Eindhovena koji je ranije u nedjelju 4-2 domaćom pobjedom protiv Sparte osigurao 25. naslov prvaka Nizozemske.

Dva pogotka u pobjedi postigao je Santiago Tomas Gimenez, dok su po jedan dodali Ayase Ueda i Lutsharel Geertruida.