Prijedlozi za kladionicu 15.10.
Dario Dodić petak, 15.10.2010.
Nakon odlične jučerašnje informacije vraćam se u kolotečinu svoje logike, a znamo kako to završava obično...
Iako sam promašio dva od tri para jučerašnji dan smatram uspješnim jer je glavni tip prošao. Koeficijent je bio odličnih 2,70, danas nažalost nemam tako dobrih informacija, ali nešto se da odigrati.
Cedevita - Cibona 1, 1,80
Da je trener Cibone Perasović i da u rosteru ima 12 juniora ne bih igrao nikad protiv Cibone. Ali trener je Radulović, a moje mišljenje (potpomognuto nekim informacijama koje ne smijem i ne želim iznositi) o njemu jest da je trenerska nula. Od onoga što je izgradio Perasović Radulović je Cibonu prebacio na forsiranje napada i to forsiranje mladog i ipak još uvijek neizgrađenog Bogdanovića. Nema tu taktike, nema tu logike, sve se svodi na davanje lopte Bogdanoviću pa što bude. Gledao sam ih protiv Širokog i više ne osjećam gušt kao nekad, igraju katastrofalno. Cedevita je odlično posložena momčad, ne igra Baždarić, ali koeficijent je odličan i mislim da će dobiti Cibonu.
Union Olimpija - Krka 2, 2,80
Iako sam ih promašio protiv Zadra (tragična igra domaćina, neću ih pipnuti više ove sezone), ponovno tipujem protiv Union Olimpije. Imali su domaćini sreće protiv slabe Igokee i tragičnog Zadra, Krka je puno bolja ekipa i mislim da su u ovoj utakmici šanse na nekih 50-50. Olimpiji još u ovoj utakmici ne igraju novi igrači, trenutni tanak roster neće izdržati protiv Krke. Barem se tomu nadam. Koeficijent je odličan!
Medveščak - KAC, 1x, 1,65
Ovdje igram zbog dvije stvari - solidne domaćinske forme Medveščaka i činjenice da Medveščak ima odličan skor protiv KAC-a. Koeficijent na dvoznak je više nego dobar, Medveščaku se vraćaju neki bitni igrači, nadam se da će dobiti, ali ni neriješeno me neće naljutiti.
Pau Orthez - Le Mans 2, 1,40
Le Mans je odlična ekipa koja nije baš briljantno započela sezonu. Najbolji način za isprati gorak okus je pobjeda protiv Pau Ortheza. Domaćini su slabi i po mnogim prognozama borit će se za opstanak. Prošlu su utakmicu izgubili s 30-ak razlike (istina, u gostima), što se mene tiče danas mogu izgubiti i sa samo jednim poenom razlike.
Toliko od mene, slobodno ostavite svoje prijedloge u komentarima. Sretno!
- Najnovije
- Najčitanije


Egipat - Iran: Borba za prvo mjesto u skupini G trajat će do samog kraja
8 min•SP 2026.

Igor Štimac bez dlake na jeziku: 'Dalićev rizik ima potpunu logiku, zaboravite ljepotu, idemo po medalju!'
30 min•Reprezentacija

Slaven Belupo doveo novog igrača: U Koprivnicu stigao veznjak LASK-a s osvojenom dvostrukom krunom
44 min•SuperSport HNL

Zelenortska Republika - Saudijska Arabija: Pobjeda donosi nokaut fazu, remi možda izbacuje oboje
1 sat•SP 2026.

Priznanje za sjajnog Hrvata: New Orleans Pelicansi produljili Matkovićev ugovor
1 sat•NBA

Como produljio ugovor s Hrvatom: 'On ima mentalitet kakav želimo izgraditi u klubu'
1 sat•Talijanski nogomet

Varaždin u istom danu potvrdio dva velika posla: Stiglo provjereno HNL ime, a kući se vratio igrač s više od 100 nastupa
1 sat•SuperSport HNL

Turska - SAD 3:2: Fenomenalna utakmica na SoFi stadionu, Turci se pobjedom oprostili od Svjetskog prvenstva
13 sati•SP 2026.

Dinamo danas igra prvu pripremnu utakmicu - evo gdje i kada je prijenos
6 sati•SuperSport HNL

KRONOLOGIJA: Tunis - Nizozemska 1:3 (Svjetsko prvenstvo 2026., skupina F)
18 sati•SP 2026.

KRONOLOGIJA: Turska - SAD 3:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina D)
15 sati•SP 2026.

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
2 dana•SP 2026.

Nova prognoza za prolazak Hrvatske u nokaut fazu, remi s Ganom zadovoljava
7 sati•Reprezentacija

KRONOLOGIJA: Japan - Švedska 1:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina F)
18 sati•SP 2026.

KRONOLOGIJA: Ekvador - Njemačka 2:1 (Svjetsko prvenstvo 2026., skupina E)
21 sat•SP 2026.
Pročitaj više
Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!
- Obrisan korisnik15.10.2010. u 19:59Triba si hendikep igrat, a ne u glavu... al lako je sad rec...

- Obrisan korisnik15.10.2010. u 17:16Dosta toga ce proc.. ali, tesko sve..

- Obrisan korisnik15.10.2010. u 15:09btw svaka čast na informaciji za Cavalierse jučer !

- Obrisan korisnik15.10.2010. u 15:04a što se tiće radulovića, mislim da neće dugo ostati cibonin trener. Svaka čast na igračkoj karijeri, ali u trenerskom poslu djeluje dosta izgubljeno.

- Obrisan korisnik15.10.2010. u 14:58poceo si igrati kosarku...igokea nije losa moram te ispraviti,ziceri su ti cedevita,buducnost kontra hendicap,krka kontra handicap,i to onaj veci 1.3 tecaaj je super,i realno zagreb,ali sve k1.,tvoj m.s.

KK Split 2026/27
Danas u 19:07
Zlatko Dalić, hrvatski izbornik
Danas u 19:05
Birtija ‘Na izvoru rijeke Čikole’
Danas u 19:04
GNK Dinamo 2026./2027.
Danas u 19:03
1 HRL - sjever 2026/27
Danas u 19:03





