Iznad svih - Hrvatska?
Hrvatski su rukometaši jučer pokazali da ipak, začudo, znaju igrati rukomet, da im Guinness leži, da igraju jedan za drugoga. A koliko je vas odustalo od Kauboja?
Najlakše je bodriti pobjednike, zar ne? Osjećaj je dobar, uvjeren si da pridonosiš, tvoji pobjeđuju, slavi se i plješće, sve se loše gurne pod otirač. Divno, zar ne? Kada su bez problema skupljali medalje hrvatski rukometaši su s podrškom išli i na veliku nuždu, tisuće su nasljednika velikih hrvatskih navijača dobivale imena Ivano, Petar, a sigurno je uletio i poneki Blaženko. I onda uslijedi mali pad, nećemo osvojiti medalju i što se dogodi? Mirko budala, Lacković ne može dobaciti do gola, tko je uopće zvao tog Valčića... Igra se za OI protiv velike Poljske, a na tribinama tri do četiri Hrvata.
Ma sigurno su i Poljaci razočarani što im reprezentacija neće u polufinale, ali za razliku od Balića i društva, poljske su reprezentativce bodrili u znatno većem broju. Pitajte Poljake bi li se mijenjali za reprezentacije.
Izašli su ti naši Kauboji pred neprijateljsku publiku, svjesni da se narod lako isfrustrira, nisu uzeli za zlo. Znaju da će se većina vratiti kada ponovno krenu pobjede. Ma nisu navijači ljuti na njih, nego na Gopce i Goluže pa zato ne dolaze zapljeskati njima. A i nije neka fora kada ulog nije medalja. Bodrit će se međusobno, ionako su uvijek disali kao jedan.
Gadno je. Gadno je kada zbog frustriranosti krenemo u krivom smjeru. Pa nas onda taj krivi smjer toliko obuzme, moramo se držati gadosti koje smo izrekli - Mirko je stvarno budala, naše babe su bolje od Pešića, neka Vuković ganja žene umjesto rukometne lopte, da ne spominjemo Kopljara i slične. I momci onda sami protiv svih dobiju Poljsku, pokažu da su i dalje pravi, da su nas poneka stativa i obrana golmana koštale polufinala, ali mnogi šute umjesto da slave. Rekli su da ne valjaju, ne smije se pregristi govno. Nije do pijanih Kauboja, to je Poljska slaba. Ekskluzivne fotografije pokazuju da su i za vrijeme utakmice Balić i Vori simultano ispijali Guinness prikriven energetskim napitkom.
A nakon njih se piva uhvatio i Goluža, uz zdušno bodrenje od strane "luzera" Duvnjaka.
Hvala novinarskim pačićima što su napalili momke, šteta što i prije nisu počeli sa skandalima, tko zna gdje bi nam bio kraj. Hvala i dečkima što su odigrali kako treba i jednog hrvatskog fotografa u poljskom okruženju razveselili i natjerali da pomisli na Guinness. Za mene ste pobjednici i ako budete šesti, a svi će ovi kiksevi doći na naplatu, nadam se već dogodine. Dotad, jedan stan u Malmöu za vas uvijek drži otvorena vrata. Dođite na Guinness, nećemo vas cinkati. Možemo i plejku, ali nema puštanja...
- Najnovije
- Najčitanije


Kapetan afričke reprezentacije pod istragom zbog silovanja, FIFA ne želi komentirati
56 min•SP 2026.

Kekov drugi mandat na klupi Rijeke započeo pobjedom: Dantas i Majstorović srušili Slovence na ljetnoj premijeri
1 sat•SuperSport HNL

Hajduk nastavlja pobjednički niz u Sloveniji: Pukštas srušio ukrajinskog doprvaka, Garcia predstavio nove igrače
1 sat•SuperSport HNL

Hrvatska - Gana: Nema rezultata od previše filozofiranja, Hrvatska mora potvrditi da je bolja
6 sati•SP 2026.

Veliko olakšanje za suigrača Ivice Zupca: 'Tijelo je sjajno, konačno se osjećam kao potpuno zdrav NBA igrač'
2 sata•NBA

Jordan - Argentina: Utakmica za prestiž u kojoj će Messi krenuti s klupe
2 sata•SP 2026.

Talijanski mediji otkrili veliki interes Bijelih: Hajduk krenuo po polivalentnog ofenzivca Intera
2 sata•SuperSport HNL

Hrvatska - Gana: Nema rezultata od previše filozofiranja, Hrvatska mora potvrditi da je bolja
6 sati•SP 2026.

Urugvaj - Španjolska 0:1: Furija potvrdila prvo mjesto, presudila katastrofalna greška Muslere
18 sati•SP 2026.

KRONOLOGIJA: Norveška - Francuska 1:4 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
1 dan•SP 2026.

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
3 dana•SP 2026.

KRONOLOGIJA: Egipat - Iran 1:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
17 sati•SP 2026.

KRONOLOGIJA: Novi Zeland - Belgija 1:5 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
17 sati•SP 2026.

Egipat - Iran 1:1: Od mirne završnice do ludnice, ipak je završilo remijem
15 sati•SP 2026.

Kolumbija - Portugal: Potencijalni protivnici Hrvatske u šesnaestini finala, izravna bitka za prvo mjesto
4 sata•SP 2026.
Pročitaj više
Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!
- Obrisan korisnik27.01.2011. u 12:47jebiga tak je kod nas jos smo u svim sportovima odlični je imamo kretene po savezima koje niko nemoze izbacit i ja sam iz zagreba al mi je zalosno da jedan klub kao metković propada isto tako neznam ko je u kosarci u savezu al svi klubovi osim zagreba su nam propali tu neračunam cedevitu jer je to... [više na forumu]

- Obrisan korisnik27.01.2011. u 11:59Kako mi kratko pamtimo i brzo mijenjamo misljenja to nije normalno, kad je bilic nakon cice promijenio cijelu ekipu svi su govorili prvo da dovodi sve hajdukovce ( npr. rapaic i ekipa) brzo nakon toga je krenuo dovodit dinamovce( modric, corluka, dudu, cale, pokrivac i ekipa) izbacio je neke... [više na forumu]

- Obrisan korisnik27.01.2011. u 10:23Pun mi je kurac ove svinje gobca...govno hartovo koje se gura svugdje...

- Obrisan korisnik27.01.2011. u 00:41iznad svih - Zoran Gobac,jebo mamu svoju debelu

- Obrisan korisnik26.01.2011. u 19:53Probudio se Pacak

Arsenal F.C.
Danas u 22:21
Hrvatska-Gana, 3. kolo SP 27.06. 23:00 h
Danas u 22:18
U20 2026
Danas u 22:11
Pikado
Danas u 22:11
1. HMKRL djevojke (2004. i mlađe)
Danas u 22:09











