SuperSport Hrvatska nogometna liga, 4. kolo, 06.08.2022, 18:55 h, Gradski stadion u Koprivnici
Bernardo Matić
34'
28
Marcel Čanadi
46'
11
Ivan Dolček
46'
7
Leon Kreković
67'
19
Ivan Delić
88'
Damir Čanadi
Susret počinje u 18:55 sati.
 Subotnji program u SuperSport HNL-u otvaraju Slaven Belupo i Šibenik. I jedni i drugi imali su dobrih trenutaka na ulasku u sezonu i to žele potvrditi.
1' Počeo je susret.
1' Već u 35. sekundi odlična prilika za Šibenik, Rak je dobio loptu u 16 metara, pokušao pucati, ali potpuno promašio loptu.
6' Najbolja prilika dosadašnjeg dijela susreta! Kvržić je prošao desnom stranom i ubacio u sredinu, Rogić odbija loptu na desetak metara gdje je Talys koji puca, ali malo pokraj vratnice.
16' Ravnopravan dvoboj u Koprivnici, obje momčadi pokupšavaju igrati, tražiti pogodak, a ne se samo koncentrirati na obranu.
19' Pokušao je izvana Marina, iz prve je pucao s nekih 17 metara malo iskosa, ali dosta neprecizno.
26'
Žuti karton dobio je Niko Rak.
34'
Izmjena! Izlazi Stefan Perić, ulazi Bernardo Matić.
34' Stefan Perić je ozlijeđen i morao je napustiti igru.
38' Dobra situacija za Koprivničance, Crnac je bio s loptom u 16 metara, ali je sve zakomplicirao i nije bilo udarca.
39' Kakav udarac Caimacova! Opalio je iznenada s 30 metara, Rogić je ostao iznenađen, ali lopta pogađa vratnicu!
40'
Žuti karton dobio je Mislav Matić.
41' Kvržić je dobro ubacio iz slobodnog udarca, do lopte dolazi Tepšić koji glavom puca malo preko gola.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+3' Kraj prvog dijela, 0:0.
46'
Izmjena! Izlazi Ivica Vidović, ulazi Marcel Čanadi.
46'
Izmjena! Izlazi Niko Rak, ulazi Ivan Dolček.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
51' Dobra situacija u 16 metara gostiju, Hoxha je iskosa pucao prema vratima, odbio je Rogić, ali nije bilo domaćih igrača na toj odbijenoj lopti.
63' Ovo je izgledalo jako opasno, ubačena lopta na drugu vratnicu prema Čopu koji puca glavom, ali Soldo je sjajno blokirao.
67'
Izmjena! Izlazi Mario Ćurić, ulazi Leon Kreković.
67'
Izmjena! Izlazi Ante Crnac, ulazi Ivan Krstanović.
67'
Izmjena! Izlazi Arber Hoxha, ulazi Matthias Fanimo.
70'
Žuti karton dobio je Vinko Soldo.
73' Odlična kontra Šibenčana, vukao ju je Arai, došao do 16 metara i ostavio loptu za Dolčeka koji natrčava i šalje loptu ravno u vratara.
81'
Izmjena! Izlazi Mario Marina, ulazi Mateo Kocijan.
81'
Izmjena! Izlazi Novak Tepšić, ulazi Marko Žuljević.
87'
Žuti karton dobio je Bernardo Matić.
87'
Izmjena! Izlazi Mihail Caimacov, ulazi Jakov Bašić.
88'
Izmjena! Izlazi Duje Čop, ulazi Ivan Delić.
90' Tri minute nadoknade.
90'+4' Kraj u Koprivnici, bez pogodaka.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!