SuperSport Hrvatska nogometna liga, 13. kolo, 16.10.2022, 17:10 h, Rujevica, gledatelja: 4118
Susret počinje u 17:10 sati.
 13. kolo SuperSport HNL-a bit će zaključeno susretom na Rujevici u kojem se sastaju Rijeka i Lokomotiva. Lokosi su trenutno osmi, ali Rijeka ih može preskočiti.
1' Početak je susreta na Rujevici.
4'
Žuti karton dobio je Mateo Marić.
15' Nema prilika, opravdano poništeni pogodak Pavlovića zbog igranja rukom jedino je uzbuđenje u dosadašnjem dijelu susreta.
17' Tuci s 15 metara iskosa gađa u suprotnu stranu domaćeg gola, ali Labrović sjajno skida njegov udarac.
19'
Žuti karton dobio je Mateo Pavlović.
21'
Žuti karton dobio je Josip Pivarić.
25'
GOL! Rijeka - Lokomotiva 1:0
Mrežu je zatresao Matija Frigan. Asistent je Alen Grgić.
25' Dugačka dijagonala u kazneni prostor za Grgića koji daje povratnu loptu za Frigana. On puca, lopta na putu pogađa Cipetića, ide prema golu gdje je Šubarić ipak nije uspio zaustaviti.
32' Rijeka nastavlja napadati i nakon, zbog zaleđa poništenog zgoditka Ampema, dolazi do još jedne velike prilike. Frigan sa 17 metara snažno puca prema gostujućim vratima, ali udarac je malo previsok.
37' Kazneni udarac je za Rijeku. De Haas je igrao rukom, a odluka o udarcu s bijele točke donesena je nakon nekoliko minuta VAR provjere.
37'
Žuti karton dobio je Justin de Haas.
38'
GOL! 2:0! Najstrožu kaznu realizirao je Haris Vučkić.
38' Šubarić u jednu, lopta u drugu stranu i Rijeka ima ugodnijih 2:0.
45' Igrat će se četiri minute nadoknade.
45'+4' Kraj je prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Ibrahim Aliyu, ulazi Luka Stojković.
46'
Izmjena! Izlazi Gabriel Groznica, ulazi Sandro Kulenović.
46'
Izmjena! Izlazi Blaž Bošković, ulazi Vladan Bubanja.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
52'
Žuti karton dobio je Alen Grgić.
60' Stojković je oprobao svoj šut s lijeve strane, lopta odlazi pored gola.
61' Malo smo toga vidjeli u drugom dijelu. Rijeka drži svoju prednost i još je pola sata dijele od važne domaće pobjede.
65' Vučkić dodaje za Frigana, ali akciju Rijeke prekida Šubarić pravovremenom reakcijom.
68'
Izmjena! Izlazi Ivan Tomečak, ulazi Silvio Goričan.
70' Vučkić još jednom dobro poslužuje Frugana, ostavlja mu loptu na nekoliko metara, ali Frigan iz blizine šalje loptu visoko iznad gola.
73'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Justin de Haas.
74'
Izmjena! Izlazi Damjan Pavlović, ulazi Gabriel Antonio Lunetta.
74'
Izmjena! Izlazi Haris Vučkić, ulazi Andro Babić.
77'
Izmjena! Izlazi Indrit Tuci, ulazi Hajdin Salihu.
78'
GOL! Rijeka - Lokomotiva 3:0
Mrežu je zatresao Matija Frigan. Asistent je Lindon Selahi.
78' Nakon nekoliko dobrih prilika i nepreciznih udaraca, pred gostujućim vratarom ponovno se našao Frigan. Ovoga puta, na dodavanje Selahija, iz blizine ne propušta postići još jedan zgoditak.
81'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Mateo Pavlović.
82'
Izmjena! Izlazi Prince Obeng Ampem, ulazi Anton Krešić.
90'
Izmjena! Izlazi Matija Frigan, ulazi Bernard Karrica.
90' Do kraja susreta dijele nas četiri minute sudačke nadoknade.
90'+4' Kraj je dvoboja između Rijeke i Lokomotive.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!