SuperSport Hrvatska nogometna liga, 26. kolo, 19.03.2023, 15:00 h, Aldo Drosina, gledatelja: 1419
Suci: Igor Pajač, Ivan Mihalj, Vedran Đurak
Susret počinje u 15:00 sati.
 U prvom nedjeljnom susretu 26. kola SuperSport HNL-a Istra 1961 dočekuje na svom travnjaku Lokomotivu. Dvoboj je to momčadi koje su u igri za visok plasman i europske pozicije.
1' Počeo je susret u Puli.
10' Dosta ravnopravan početak, čekaju se konkretnije prilike.
16' Dobra situacija za Istru 1961, Matheus se izborio za loptu na sredini terena, pronašao Boultama koji puca s 14-15 metara, ali preslabo za Čavlinu.
18'
Žuti karton dobio je Branimir Cipetić.
20' Gužva u kaznenom prostoru Lokomotive, probao je Kadušić koji je pucao u donji kut, ali vrlo lagano za Čavlinu.
28' Dosta ravnopravna utakmica zasad, Lokomotiva od početka pokazuje kako se nije došla braniti i da želi bodove.
38' Osim slabašnog udarca iz solidne pozicije Boultama, još čekamo na prilike, dosta miran dvoboj što se toga tiče. Koliko i jedni i drugi nemaju rješenja u napadu, toliko, treba priznati, obrane dobro djeluju.
41' Lopta za Goričana u 16 metara, on s lijeve strane pokušava konkretnije zaprijetiti, ali lopta ide preko gola.
45' Još jedan pokušaj izvana, Stojković je probao s 18 metara, ali lopta ide dosta pokraj gola.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog poluvremena, vrlo malo događanja na Drosini.
46'
Izmjena! Izlazi Branimir Kalaica, ulazi Justin de Haas.
46'
Izmjena! Izlazi Branimir Cipetić, ulazi Marko Vranjković.
46'
Izmjena! Izlazi Reda Boultam, ulazi Matej Vuk.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
55' Nema nikakvih promjena u odnosu na prvo poluvrijeme. I dalje utakmica u kojoj nedostaju prilike.
60'
Izmjena! Izlazi Lukas Kačavenda, ulazi Sandro Kulenović.
65' Jedan od rijetkih pokušaja prema golu, sa 17 metara pucao je Marić, ali Majkić je bio spreman.
68'
Izmjena! Izlazi Frano Mlinar, ulazi Abdallahi Mahmoud.
69'
Žuti karton dobio je Vladan Bubanja.
72'
Žuti karton dobio je Ibrahim Aliyu.
76'
Izmjena! Izlazi Luka Stojković, ulazi Jakov Anton Vasilj.
79' Moglo je biti opasno, ali završnica je bila loša, Bakrar je pobjegao na desnoj strani nakon dodavanja Matheusa, ali puca slabo u Čavlinu.
84'
Izmjena! Izlazi Agustin Caseres, ulazi Tomislav Duvnjak.
84'
Izmjena! Izlazi Silvio Goričan, ulazi Indrit Tuci.
88' Aliyu je dao loptu na desnu stranu otkud ubacuje Vranjković, na prvoj vratnici je Kulenović koji u padu glavom puca pokraj gola.
89'
Žuti karton dobio je Dario Marešić.
90' Tri minute nadoknade.
90'+3' Jako ružan i glup prekršaj Mahmouda koji je s dvije noge uklizao i donio Tucija. Zagužvalo se na travnjaku. Potpuno nepotreban i nepromišljen start.
90'+4'
Žuti karton dobio je Abdallahi Mahmoud.
90'+5' Kraj u Puli, ništa - ništa.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!