SuperSport Hrvatska nogometna liga, 30. kolo, 21.04.2023, 18:10 h, Gradski stadion u Koprivnici
Susret počinje u 18:10 sati.
 Nakon što je Lokomotiva upisala pobjedu protiv Šibenika i priključila se onima koji se bore za treću i četvrtu poziciju, vrijeme je za Slaven Belupo i Osijek. Farmaceuti i Osječani također su u utrci za Europu.
1' Počela je utakmica u Koprivnici.
11' Prva obećavajuća situacija pred vratima Osijeka, no na kraju domaći sastav nije uspio niti uputiti udarac prema Malenici.
24'
Žuti karton dobio je Antonio Bosec.
28' Bosec pokušava iz daljine, ali Malenica je na mjestu. Nema prave opasnost po njegova vrata.
29' Na centaršut Omerovića Mierez puca glavom iznad gola.
35' Odlična situacija za Osječane, obrana Slavena nije dobro reagirala, zbunio ju je Lovrić koji je bio u pasivnom zaleđu, ali lope je reagirao Fiolićč i nije dobro zahvatio loptu.
38'
Žuti karton dobio je Vinko Soldo.
39' Slobodnjak za Osijek na više od 20 metara, pokušao je Caktaš, ali udarac je išao pokraj vratnice.
42' Kakav promašaj Hoxhe! Nakon kornera Manaj nije dobro zahvatio loptu, ona se odbila, obrana Osijeka pustila je Hoxhu da dođe do lopte na četiri metra od gola, a on puca iz voleja punom snagom preko gola.
45'
Žuti karton dobio je Ante Crnac.
45'+2' Kraj prvog dijela nakon dosta natezanja Bebeka s igračima u završnici.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
52'
GOL! Slaven Belupo - Osijek 0:1
Mrežu je zatresao Mijo Caktaš. Asistent je Vedran Jugović.
52' Osijek vodi 1:0! Lovrić je ubacio iz konera s desne strane, Jugović lagano skrenuo loptu na prvoj vratnici, taman da ona idealno dođe do Caktaša koji je iz blizine zakucava u mrežu!
56'
Žuti karton dobio je Mijo Caktaš.
62'
Izmjena! Izlazi Robert Mudražija, ulazi Nikola Jambor.
62'
Izmjena! Izlazi Arb Manaj, ulazi Ivan Krstanović.
62'
Izmjena! Izlazi Vinko Soldo, ulazi Antonio Perošević.
68'
Izmjena! Izlazi Ivan Fiolić, ulazi Jevhen Čeberko.
71' Lovrić je bio pred vratarom, ali Čović brani njegov pokušaj.
75' Odlična situacija za Caktaša mkoji po sredini gola dobiva loptu, ali puca neprecizno.
77'
Izmjena! Izlazi Marin Leovac, ulazi Mario Jurčević.
85'
Izmjena! Izlazi Ante Crnac, ulazi Josip Mihalić.
85'
Izmjena! Izlazi Mijo Caktaš, ulazi Josip Špoljarić.
85'
Izmjena! Izlazi Kristijan Lovrić, ulazi Filip Mažar.
86'
Žuti karton dobio je Nail Omerović.
90'
Žuti karton dobio je Jevhen Čeberko.
90'
Izmjena! Izlazi Benedik Mioč, ulazi Marco Boras.
90' Četiri minute nadoknade!
90'+3' Kazneni udarac za Slaven Belupo, Perošević pada u 16 metara!
90'+6' VAR provjera potvrdila Mažarovo igranje rukom.
90'+7'
GOL! 1:1! Najstrožu kaznu realizirao je Ivan Krstanović.
90'+7' Krstanović ne griješi, 1:1!
90'+9'
GOL! Slaven Belupo - Osijek 2:1
Mrežu je zatresao Marco Boras.
90'+9' Kakav preokret Slaven Belupa! Borasa je Zekić uveo u igru upravo zbog prekida i on mu je uzvratio golom za pobjedu!
90'+10' Kraj, Slaven je čudesno stigao do pobjede!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!