SuperSport Hrvatska nogometna liga, 31. kolo, 26.04.2023, 15:00 h, Stadion Gradski vrt
Suci: Igor Pajač, Sanja Rođak-Karšić, Ivan Starčević; 4. sudac Ivana Martinčić
Osijek
Osijek
1:0(0:0) Istra 1961
Istra 1961
Susret počinje u 15:00 sati.
1' Krenula je utakmica.
9' Tiha, komorna atmosfera na tribinama. Nešto drugačije je na terenu. Osijek je krenuo bolje i aktivnije prema naprijed. Stvarao je pritisak nekoliko minuta, ali igra se ubrzo prebacila na sredinu terena.
21' Najbolja šansa za Osijek na utakmici, ubacio je Leovac oštro u kazneni prostor, pucao je Mierez sa sedam metara, ali lopta ide malo kraj stative.
25' Pucao je Lovrić iz daljine. Bilo bi dobro da se radilo o ragbi utakmici.
28' Leovac je ubacio u kazneni prostor, ali Bukvić nije uspio završiti.
32' Marešić pucao iz slobodnog udarca, ali više se činilo kao centaršut koji je otišao po krivu.
36'
Žuti karton dobio je Marin Leovac.
37' E ovo je već puno bolje, Lovrić je pucao iskosa, ali brani Majkić!
39' Sada Bukvić puca sa suprotne strane, ali vratar Istre odbija i taj pokušaj.
42' Lovrić na povratnoj lopti na 18 metara, ali jednostavno ne ide. Lopta odlazi na tribinu.
43' Bakrar u dobro situaciji, ali nije dobro zahvatio loptu.
45' 1 minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Marin Leovac, ulazi Mario Jurčević.
46' Kreće drugo poluvrijeme.
50' Trese se stativa! Koriste gosti loše dodavanje Lovrića, pucao je Luka Marin iskosa unutar kaznenog prostora, no pogađa okvir gola.
55' Promašaj Bakrara! Dobra akcija Istre, Hujber je idealno proigrao suigrača, ali lopta ide malo kraj stative
58' Pajač s velikom zadrškom dosuđuje penal. Čeka se provjera
59' Petrusenko je igrao rukom nakon kornera.
60' MAJKIĆ BRANI! Penal je pucao Lovrić, ali odlična reakcija vratara Istre
63'
Izmjena! Izlazi Advan Kadušić, ulazi Mateo Lisica.
63'
Izmjena! Izlazi Matej Vuk, ulazi Reda Boultam.
63'
Izmjena! Izlazi Abdallahi Mahmoud, ulazi Frano Mlinar.
65'
Žuti karton dobio je Ivan Fiolić.
72'
Izmjena! Izlazi Domagoj Bukvić, ulazi Ramon Mierez.
72' I evo pogotka Osijeka! Poigravali su se obrambeni igrači Istre, Bukvić je centrirao s desne strane na Miereza, a ovaj, karakteristično za svoju igru, glavom je skrenuo u gol.
73'
Izmjena! Izlazi Iurie Iovu, ulazi Tomislav Duvnjak.
78'
Izmjena! Izlazi Mihael Žaper, ulazi Diego Hernandez Barriuso.
78' Žaper ne može nastaviti igru zbog ozljede.
79' Dvostruka obrana Majkića! Vratar Istre spašava svoju momčad, prvo je pucao Caktaš, a odmah nakon toga Bukvić, no ne ide preko Istrinog golmana.
81'
Izmjena! Izlazi Ivan Fiolić, ulazi Josip Špoljarić.
84' Penal za Istru!
84' Bakrara je povukao Čeberko i srušio na tlo, čeka se odluka VAR-a.
85' Potvrđen penal.
86' MALENICA BRANI! Nije pogodio Boultam.
86' Udarac Miereza, ali iznad gola.
88'
Izmjena! Izlazi Kristijan Lovrić, ulazi Ognjen Bakić.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+5' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!