SuperSport Hrvatska nogometna liga, 32. kolo, 30.04.2023, 15:00 h, Gradski stadion Varaždin
Susret počinje u 15:00 sati.
 Uoči početka utakmice otpao je Tonio Teklić, umjesto njega u prvu postavu upada Agon Elezi.
1' Krenula je utakmica.
2' Odmah prvi pokušaj Miereza s ruba 16 metara, Zelenika hvata bez većih problema.
3'
GOL! Varaždin - Osijek 0:1
Mrežu je zatresao Ramon Mierez.
3' I evo brzog pogotka Osječana! Nakon slabijeg prvog udarca, sada je bio ubojitiji. Spretno i sretno došao je do 12 metara i matirao vratara Varaždina.
9' Prvi pokušaj Varaždinaca, pucao je Brodić s 14 metara u bliži kut, no lopta ide kraj stative.
15' Još jednom Mierez opasno prijeti. Nakon kornera puca glavom, ali Zelenika odbija u još jedan udarac iz kuta.
16' Velika šansa za Varaždin!! Šego je izašao sam na golmana Osijeka, no Malenica je obranio njegov pokušaj.
26' Napadaju Varaždinci, udarac Puclina iz blizine završio je u bloku.
29' Varaždin bez ijednog prekršaja do sada na utakmici.
36'
Žuti karton dobio je Jevhen Čeberko.
37' Brodić petom odigrava za Elezija, njegov udarac ide jako, jako blizu stative!!
38' Velika gužva pred golom Varaždina, ali bez pravog udarca prema Zeleniki.
40'
GOL! Varaždin - Osijek 0:2
Mrežu je zatresao Domagoj Bukvić.
40' Drugi gol Osijeka! Lamine Ba pogriješio je, Bukvić mu je uzeo loptu, izašao pred Zeleniku i lakoćom ga matirao.
42' Dobar udarac Lovrića iz njegove karakteristične pozicije. Brani Zelenika!
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Lamine Ba, ulazi Matija Kolarić.
46' Kreće drugo poluvrijeme.
46' Malenica brani!!! Odmah je Varaždin zaprijetio, pucao je Brodić, ali golman Osijeka skida zicer, a zatim i u nastavku uspijeva odbiti još jedan udarac Elezija.
53' Kolarić neometan glavom puca s pet metara, ali ravno u Malenicu!! Mogao ga je pitati u koju stranu.
59' Puca Šego s ruba 16 metara, od bloka odlazi kraj gola.
59'
Izmjena! Izlazi Kristijan Lovrić, ulazi Darko Nejašmić.
61'
Izmjena! Izlazi Agon Elezi, ulazi Niko Domjanić.
63'
Žuti karton dobio je Matija Kolarić.
65'
GOL! Varaždin - Osijek 0:3
Mrežu je zatresao Ramon Mierez. Asistent je Nail Omerović.
66' Sjajan pogodak Miereza! Osijek koristi svoje šanse i dolazi do 3:0, ubacio je Omerović, a Argentinac sjajno iz voleja poentirao.
66'
Žuti karton dobio je Jozo Stanić.
69'
Izmjena! Izlazi Marin Leovac, ulazi Mario Jurčević.
69'
Izmjena! Izlazi Itsuki Urata, ulazi Dimitri Mitrovski.
69'
Izmjena! Izlazi David Puclin, ulazi Leon Belcar.
74'
Žuti karton dobio je Luka Jelenić.
75' Stanić, Jelenić i Kolarić propuštaju sljedeće utakmice zbog kartona.
75'
Žuti karton dobio je Mijo Caktaš.
77'
GOL! Varaždin - Osijek 1:3
Mrežu je zatresao Fran Brodić. Asistent je Michele Šego.
78' I napokon koriste Varaždinci jednu od šansi. Šego proigrava Brodića, Brodić šalje loptu iza Malenice.
84'
Izmjena! Izlazi Ramon Mierez, ulazi Šime Gržan.
85'
Izmjena! Izlazi Nail Omerović, ulazi Josip Špoljarić.
85' Dobra šansa za domaće, pucao je Mitrovski glavom, ali moglo je to biti puno bolje i opasnije po gol Osječana.
86'
Izmjena! Izlazi Marin Pilj, ulazi Ivan Šaranić.
90' Pet minuta sudačke nadoknade.
90'+5' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!