SuperSport Hrvatska nogometna liga, 33. kolo, 06.05.2023, 19:10 h, Rujevica
Suci: Igor Pajač, Jerko Crnčić, Mile Varivoda
Monsef Bakrar 50'
Istra 1961
Susret počinje u 19:10 sati.
1' Počeo je susret.
9' Prva zanimljiva situacija na susretu, Frigan je dobio loptu u 16 metara, poslao je u sredinu, ali Marešić čisti.
17' Krasna prilika za Rijeku i loša odluka Frigana! Hodža je povukao napad i dao loptu za Frigana koji je bio sam pred Majkićem i umjesto da postigne pogodak, on u sredinu vraća za Hodžu, no njemu lopta ide iza leđa.
18'
Žuti karton dobio je Einar Galilea.
20'
Žuti karton dobio je Luka Marin.
26' Dobra situacija za Istru, Hujber je pronašao u 16 metara Mlinara koji puca snažno, ali u blok.
31'
GOL! Rijeka - Istra 1961 0:1
Mrežu je zatresao Advan Kadušić.
31' Istra vodi 1:0! Lisica je odlično prošao kroz domaće redove, dao loptu u sredinu gdje do nje dolazi Vukčević, on je vraća preslabo prema Labroviću, vratar Rijeke uklizava na loptu, ali samo pogađa u Kadušića od kojeg se lopta odbija u mrežu!
34' Nakon kornera iz voleja je pucao Galešić, lopta se odbija u korner.
37'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Einar Galilea.
37' Frigan je ušao ispred Galilee koji ga nije mogao zaustaviti bez prekršaja, on to i čini te opravdano zarađuje drugi žuti karton.
39' Ampem je pucao nakon povratne lopte, ali pogodio Mlinara i lopta odlazi u korner.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela, 0:1.
46'
Izmjena! Izlazi Antonio Marin, ulazi Jorge Obregon.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
48' Ampem je odradio dobar posao, namjestio se na udarac i opalio s 18 metara malo pokraj suprotne vratnice.
50'
GOL! Rijeka - Istra 1961 0:2
Mrežu je zatresao Monsef Bakrar. Asistent je Advan Kadušić.
50' Istra povećava vodstvo s igračem manje! Lakoćom je ispadala domaća obrana, od prve dugačke lopte pa do duplog pasa Bakrara i Kadušića, Alžirac je došao sam pred Labrovića i lako zabio.
53' Selahi se izborio za odličnu poziciju, ali Majkić je ove sezone u fantastičnoj formi.
55'
Izmjena! Izlazi Andrija Vukčević, ulazi Bruno Goda.
55'
Izmjena! Izlazi Lindon Selahi, ulazi Emmanuel Banda.
59' Obregon je dobio loptu u 16 metara i dobro opalio u bliži kut, ali Majkić je to sjajno obranio.
61' Još jednom sjajan Majkić! Ovaj put je Frigan pucao, ali Majkić ima čudesne reflekse!
62'
Izmjena! Izlazi Mateo Lisica, ulazi Abdallahi Mahmoud.
62'
Izmjena! Izlazi Monsef Bakrar, ulazi Ante Erceg.
63' Nakon devet utakmica suspenzije, vratio se Ante Erceg.
66' Ampem još jedan sjajan udarac iz voleja, u bliži kut, ali Majkića je danas nemoguće svladati.
69'
Izmjena! Izlazi Danilo Veiga, ulazi Alen Grgić.
69'
Izmjena! Izlazi Niko Janković, ulazi Nais Djouahra.
70' Kazneni udarac za Rijeku! Marešić i Obregon bili su u duelu, Obregon pada, a Pajač sudi na 11 metara!
73'
GOL! 1:2! Najstrožu kaznu realizirao je Matija Frigan.
73' Frigan snažno i poluvisoko, Majkić nije dohvatio loptu, 1:2!
76'
Žuti karton dobio je Nediljko Labrović.
79' Tri minute se ukazuje pomoć Ercegu na travnjaku nakon što mu je stradala arkada u skoku s Dilaverom.
83'
Žuti karton dobio je Ante Erceg.
86'
Žuti karton dobio je Marijan Ćorić.
86' Puno nervoze posljednjih minute, a najmanje nogometa. Bit će poduža sudačka nadoknada.
89'
Izmjena! Izlazi Advan Kadušić, ulazi Reda Boultam.
90' Osam minuta nadoknade.
90'+7'
GOL! Rijeka - Istra 1961 2:2
Mrežu je zatresao Prince Obeng Ampem. Asistent je Emmanuel Banda.
90'+7' Rijeka poravnava na 2:2!!! Banda je ubacio s lijeve strane, lopta je došla do Ampema koji iz blizine zabija!
90'+9' Potrajala je VAR provjera pogotka, a onda je Pajač potvrdio da je Rijeka izjednačila.
90'+11' Kraj na Rujevici, 2:2!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!
  • Grion Pola06.05.2023. u 21:52