Karlo Bungić
90'+3'
Miroslav Bojko
Susret počinje u 14:00 sati.
1' Krenula je utakmica.
5' Šansa za Vanju Pelka. Prvu prijetnju stvorili su Vukovarci, Knoll prebacio za Pelka, ali ovaj se nije snašao glavom na tri metra od gola
8' Pucao je Mustedanagić s 20-ak metara, ali malo kraj gola.
9' Nastavlja se pritisak Vukovaraca, ponovno je pucao Mustedanagić, ali obranio je Zadro.
9' I još jednom Zadro! Nakon kornera pucao je Jukić, no vratar Orijenta spašava svoju momčad.
12' Prva prijetnja domaćina. Nakon ubačaja glavom je pucao Črnko, no malo iznad grede.
18' Pelko je bio u prodoru pa pokušao prebaciti Zadru, ali vratar domaće momčadi lako hvata loptu.
32' Utakmica se primirila.
40'
Žuti karton dobio je Filip Braut.
42' Pelko je primio loptu u kaznenom prostoru, blokirao Tadejević u posljednji trenutak.
44' U blokiranju udarca Knolla nastradala je lijeva noga Tadejevića.
45' Još minuta nadoknade.
45'+2' Kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Dominik Simčić, ulazi Dino Dukađin.
46'
Izmjena! Izlazi Ennio Travaglia, ulazi Andro Švrljuga.
46' Krenuo je nastavak.
49' Črnko je dobro opalio, ali malo kraj stative.
49' Knoll proigrava Mustedanagića, ali brani Zadro!
50'
Žuti karton dobio je Emanuel Črnko.
54' Braut je ubacio na Monjca koji iz blizine puca na gol, pogodio je stativu!
54' Drugo poluvrijeme krenulo je kao i prvo.
61'
Izmjena! Izlazi Ivan Radošević, ulazi Dominik Mihaljević.
63' Sjajna šansa za Orijent! Domaćin je bio jako blizu gola, Dukađin je imao prazan gol, ali nije najbolje primio loptu. Nakon toga ipak je uputio udarac, ali obranio je Kolić.
70' Švrljuga za Zrilića, ali udarac glavom ide preko gola.
74'
Izmjena! Izlazi Filip Zrilić, ulazi Baboucarr Faal.
78'
Izmjena! Izlazi Törles Knöll, ulazi Franco Capitani Minguez.
78'
Izmjena! Izlazi Zinedin Mustedanagić, ulazi Mateo Andačić.
79' Opsada gola Vukovaraca.
80'
Žuti karton dobio je Mario Tadejević.
90' Napadaju domaći i dalje.
90'+1' Pucao je Črnko, ali preko grede.
90'+3'
Izmjena! Izlazi Vanja Pelko, ulazi Karlo Bungić.
90'+4' Napadali su domaći do zadnjeg sučevog zvižduka, no rezultat se nije promijenio. Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!