Rene Ljuboja
82'
Tihomir Šeperac
Susret počinje u 12:00 sati.
 U prvom subotnjem susretu 19. kola SuperSport Druge NL Belišće na svom igralištu dočekuje Dugo Selo. Pobjeda i jednima i drugim donosi proboj u gornji dom.
1' Počeo je susret.
3' Prvi pokušaj gostiju, Jacob Tarasenko pucao je s nekih 18-19 metara, ali lopta je išla ravno u vratara Barbića.
15' Kazneni udarac za Dugo Selo!
15' Martin Franjčić prevario je Denija Stojanca koji ga ruši, a sudac odmah pokazuje na 11 metara.
16'
GOL! 0:1! Najstrožu kaznu realizirao je Ivan Filipović.
16' Filipović lakoćom vara vratara. Gosti vode 1:0!
17'
Žuti karton dobio je Christos Mitsis.
20'
Žuti karton dobio je Stjepan Poljak.
20'
Žuti karton dobio je Fran Petković.
28' Tamo negdje od kaznenog udarca za goste malo se zaoštrila situacija na travnjaku i sve je više povika prema sucima.
32' Pokušaj domaćina, slabašan i neprecizan, Anočić je pood pritiskom pucao s 20 metara pokraj gola.
35' Slobodni udarac za Dugo Selo na 22-23 metra iskosa, izravan udarac išao je prema vratima domaćina, ali lopta završava u rukama Barbića.
37' Krasna prilika za Tarasenka, dobio je loptu na 6-7 metara, puca snažno iz prve, ali Barbić odlično brani.
41'
GOL! Belišće - Dugo Selo 0:2
Mrežu je zatresao Fran Petković.
41' Velika pogreška Mitsisa koji predaje loptu Franu Petkoviću, on se sjurio u 16 metara i lako zabio za 2:0 gostiju!
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, 0:2!
45'+1' Puno bolji gosti o čemu svjedoči i statistika, 0:5 udarci u okvir gola, 1:8 udarci ukupno, 0:2 na semaforu.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Filip Radovanović, ulazi Marko Gazić.
46'
Izmjena! Izlazi Dino Vuksan, ulazi D'Andre Jerome Bishop.
50' Slobodnjak za Belišće na 20-ak metara malo iskosa, Anočić je pucao preko živog zida i pokraj gola.
52' Već dva puta opasno je pristio Bishop, ali lopta je malo prolazila pokraj okvira gola. Zasad najopasniji igrač domaćina i to za samo ovih niti deset minuta.
56' Još jednom prijeti vrlo dobro Dugo Selo i to ponovno preko raspoloženog Tarasenka koji je iskosa ušao u 16 metara, namjestio se na udarac i pucao preko gola.
57'
GOL! Belišće - Dugo Selo 0:3
Mrežu je zatresao Jacob Tarasenko.
57' Nova pogreška obrane Belišća i kazna gostiju! Tarasenko je oduzeo loptu na 25 metara, Petković je s njom krenuo prema golu i zapeo na 16 metara, lopta ipak dolazi do Tarasenka koji s ruba kaznenog prostora zabija za 3:0!
59'
Izmjena! Izlazi Sanghun Seok, ulazi Luka Grgić.
69'
Izmjena! Izlazi Fran Petković, ulazi Juraj Starčić.
69'
Izmjena! Izlazi Martin Franjčić, ulazi Antonio Živković.
70'
GOL! Belišće - Dugo Selo 0:4
Mrežu je zatresao Ivan Palić.
70' 4:0 za goste! Pucao je Darojković, loše je reagirao vratar Barbić, odbio je kratko loptu na koju natrčava Palić i zabija za 4:0! Ponovno je puno toga zakuhao sjajni Tarasenko.
71'
Žuti karton dobio je D'Andre Jerome Bishop.
73'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je D'Andre Jerome Bishop.
73' Domaćin je ostao s igračem manje nakon dva brza i neoprezna prekršaja Bishopa.
75'
Izmjena! Izlazi Karlo Darojković, ulazi Mihovil Rašić.
75'
Izmjena! Izlazi Silvio Anočić, ulazi Andrej Kovačić.
77'
Crveni, isključujući karton dobio je Marko Gazić.
77' Još jedno isključenje, Belišće ostaje s devet igrača, zbog prigovora isključen Gazić.
81'
Izmjena! Izlazi Ivan Palić, ulazi Leo Perić.
82'
Izmjena! Izlazi Ivan Bastalec, ulazi Rene Ljuboja.
83'
GOL! Belišće - Dugo Selo 0:5
83' Peti pogodak na susretu, Tarasenko zabija na asistenciju Ljuboje s desne strane.
90' Dvije minute nadoknade.
90'+3' Kraj u Belišću, 0:5!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!