Druga nogometna liga, 21. kolo, 01.04.2023, 13:00 h, Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Mihael Bosanac
72'
19
Marin Tolić
83'
Paolo Matteoni
79'
18
Safwan Saud S Aljohani
87'
Dalibor Šuran
Susret počinje u 13:00 sati.
 Marsonia i Jadran Poreč otvaraju današnji program u SuperSport Drugoj NL. Marsonia je u težoj situaciji i bodovi su joj vrlo bitni.
1' Počeo je susret.
3' Prvi pokušaj na susretu imali su gosti, s ruba kaznenog prostora pucao je Ivetić malo pokraj gola.
9'
GOL! Marsonia - Jadran Poreč 0:1
Mrežu je zatresao Ivan Macan.
9' Marsonia je već u minusu, Jadran je rano došao do vodstva! Gosti su bolji ulazak u utakmicu okrunili pogotkom, Sumić je centrirao s lijeve strane, u sredini je do lopte došao Macan i glavom je poslao u mrežu!
16' Još jedna odlična prilika za Macana, nakon kornera pucao je glavom iz peterca, ali vratar Gujić sjajno brani. Puno bolji Jadran zasad.
24' Niže Jadran prilike, sada je sjajnu šansu imao Ivetić koji se sjurio šema golu, došao pred njega, ali Gujić je pročitao njegovu namjeru i obranio taj udarac.
32' U zadnjih 5-6 minuta Marsonia je prvi put na susretu uspjela malo duže prebaciti igru na polovicu Jadrana, ali bez ikakve prijetnje prema golu.
34'
GOL! Marsonia - Jadran Poreč 1:1
Mrežu je zatresao Mario Bačić.
34' Marsa se vratila! Dubinska lopta je izbačena za Bačića koji je bio puno čvršći u duelu s Bernobićem, izbio pred vratara i rutinski zabio.
36' Slobodnjak za Jadran na 17 metara, dobro je izveden u prvi kut, ali Gujić je spreman i na to.
42'
Žuti karton dobio je Igor Lepinjica.
45'
Žuti karton dobio je Dominik Jergović.
45' Još dvije minute.
45'+2' Kraj prvog dijela.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
50' Udarac izvana Siljana, dosta snažno, poluvisoko, ali vratar je spreman.
61' Kazneni udarac za Marsoniju!
62'
Žuti karton dobio je Oliver Sumić.
63'
GOL! 2:1! Najstrožu kaznu realizirao je Selmir Mahmutović.
63' Nakon kontakta u 16 metara Mahmutovića i pavlića dosuđen je kazneni udarac koji Mahmutović pretvara u pogodak.
67'
GOL! Marsonia - Jadran Poreč 2:2
67' Jadran poravnava! Ponovno Macan, lopta ubačena u 16 metara, napadač Jadrana se dobro snašao i poslao je u mrežu. 2:2!
72'
Izmjena! Izlazi David Radman, ulazi Mihael Bosanac.
79'
Izmjena! Izlazi Rodrigo Silva Lima, ulazi Paolo Matteoni.
80' Dva pokušaja Marsonije nisu završila u mreži, prvo je Gujić obranio udarac Macana izvana, a zatim je Al Tharwan pucao, ali nije pogodio, lopta ide malo iznad grede.
83'
Izmjena! Izlazi Lovro Anić, ulazi Marin Tolić.
84'
GOL! Marsonia - Jadran Poreč 3:2
Mrežu je zatresao Selmir Mahmutović.
84' Krasan gol Mahmutovića, ubačena lopta s desne strane, glavom zabija napadač domaćina.
87'
Izmjena! Izlazi Antonio Siljan, ulazi Safwan Saud S Aljohani.
90' Još četiri minute.
90'+1'
Žuti karton dobio je Ivan Macan.
90'+3' Velika prilika za Bačića koji se sjurio prema golu, došao pred vratara, imao i samog igrača na drugoj strani, ali pucao je pokraj gola.
90'+4' Kraj, 3:2!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!