Denis Krstanović
Susret počinje u 16:00 sati.
 Bliži se kraj sezone i u SuperSport Prvoj NL, a u 32. kolu Hrvatski dragovoljac na svom stadionu dočekuje momčad BSK-a. Dragovoljci su već ispali iz lige, ali će pokušati uzeti bodove do kraja sezone.
1' Počeo je susret.
10' Zanimljivo otvaranje u Sigetu, BSK je opasniji, ali nekoliko solidnih situacija nije završio udarcem. Zasad vratari nemaju previše posla.
20' Još uvijek nema previše opasnosti na obje strane, toplo i pomalo sparno vrijeme utječe na igrače koji nisu u petoj brzini.
23' Stanka za osvježenje, došli smo u to doba godine.
32' Dosta nespretnosti pred golom BSK-a, Zdunić je prebacio Đilasa koji nije uspio doći do lopte, Pistelli je gledao kako ona pada pred njega i u konačnici je nekako odbijena iz opasne zone.
34'
Žuti karton dobio je Hanbowen Luo.
37' Dobra obrana Debijađija! Nakon kornera nastala je gužva u 16 metara, Pudić je prvo pogodio u bloku, a zatim pucao iz drugog pokušaja, no Debijađi bran!
38'
Žuti karton dobio je Sinan Sinanović.
45' Dvije minute nadoknade.
45' Dobro je gurnuta lopta u prostor za Amoathenga, ali odlično je istrčao Đilas i došao do nje prije napadača Dragovoljca te ju je odbio daleko od gola.
45'+2' Filipović je ubacio s desne strane, glavom puca Zdunić, ali Đilas brani.
45'+3' Kraj prvog poluvremena, 0:0.
46'
Izmjena! Izlazi Dorian Rudić, ulazi Bruno Župan.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
47' Ćavar je opalio iz prve s nekih 18-19 metara, malo preko gola.
50'
GOL! Hrvatski dragovoljac - BSK Bijelo Brdo 0:1
Mrežu je zatresao Marc Ante Tokich.
50' BSK vodi 1:0! Tokich je povukao napad i opalio s nekih 18 metara malo iskosa, Debijađi je bio na lopti, ali ona mu prolazi ispod ruke u mrežu.
52' Okuražio se sada i Bruno Župan koji je iz još veće udaljenosti opalio, ali lopta ide malo pokraj vratnice.
54'
Izmjena! Izlazi Hanbowen Luo, ulazi Antonio Perić.
55'
GOL! Hrvatski dragovoljac - BSK Bijelo Brdo 0:2
Mrežu je zatresao Stjepan Plazonja.
55' 2:0 vode gosti! Tokich je uzeo loptu i proigrao Plazonju u 16 metara, on puca snažno i kroz noge Debijađija.
57'
Izmjena! Izlazi Sinan Sinanović, ulazi Dušan Pecarski.
63'
Izmjena! Izlazi Pistelli Nogueira Joao Marcello Pinho, ulazi Mario Veljača.
64'
Žuti karton dobio je Jang Junior Sunday.
74'
Žuti karton dobio je Antonio Perić.
75'
Izmjena! Izlazi Seth Amoateng, ulazi Leon Bičanić.
76'
Izmjena! Izlazi Stjepan Plazonja, ulazi Nikola Nešić.
76'
Izmjena! Izlazi Jang Junior Sunday, ulazi Ivan Baković.
77' Odlična prilika za Hrvatski dragovoljac, odbijena lopta došla je do Zdunića koji puca s desetak metara iskosa, ali u vanjski dio mreže.
83'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Antonio Perić.
83' Perić zarađuje drugi žuti karton i BSK je jako blizu pobjedi.
84' Škarice Tokicha, ali lopta ne ide u gol. Atraktivno.
85'
Izmjena! Izlazi Matija Mišić, ulazi Michael Isaiah Sesugh.
87'
Žuti karton dobio je Ivan Marić.
90' Tri minute nadoknade.
90'+4' Kraj u Sigetu, BSK slavi 2:0!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!