Ante Crnac 31'
Slaven Belupo
Susret počinje u 21:00 sati.
1' Počeo je susret.
4' Prvi koji je pokušao doći do pogotka bio je Kristijan Lovrić, dobro je pucao, ali Međimorec skreće loptu u korner.
5'
GOL! Osijek - Slaven Belupo 1:0
Mrežu je zatresao Ramon Mierez.
5' Osijek već vodi 1:0! Nakon kornera Pušića, lopta je došla do Suška, ispala mu je, a to je iskoristio Ramon Mierez koji zabija za vodstvo!
13' Vratnica! Mierez je dobio loptu i okrenuo čuvara, gađao je susjedni kut, pogodio vratnicu, a lopta se odbila u ruke Sušku.
14' Odmah uzvraća Slaven, izvana je opalio Agbekpornu, lopta odlazi koji centimetar pokraj vratnice.
18'
GOL! Osijek - Slaven Belupo 2:0
Mrežu je zatresao Mijo Caktaš. Asistent je Šime Gržan.
18' 2:0 Osijek!!!! Slavenova obrana ne izgleda dobro, ali Osijek je odličan zasad. Gržan je ubacio s desne strane, a Caktaš krasno iz prve pogodio za 2:0!
27'
Izmjena! Izlazi Michael Agbekpornu, ulazi Arb Manaj.
27'
Izmjena! Izlazi Vinko Međimorec, ulazi Juan Bautista Cascini.
28' Moniz pokušava nešto promijeniti promjenama, čak dvojicu je izvadio nakon 27 minuta igre.
31'
GOL! Osijek - Slaven Belupo 2:1
Mrežu je zatresao Ante Crnac. Asistent je Arber Hoxha.
31' Krasna akcija Slaven Belupa i pogodak za smanjenje zaostatka! Cascini je dao loptu za Hoxhu koji odlično pronalazi Crnca, a on pogađa suprotni kut za 2:1!
31'
Žuti karton dobio je Benedik Mioč.
35'
Žuti karton dobio je Juan Bautista Cascini.
36'
GOL! Osijek - Slaven Belupo 3:1
Mrežu je zatresao Kristian Fućak. Asistent je Kristijan Lovrić.
36' Osijek vodi 3:1! Lovrić je ubacio iz slobodnog udarca, a Fućak glavom poslao loptu u mrežu!
45' Tri minute nadoknade.
45'+3' Kraj prvog dijela, Osijek ima 3:1.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
47' Sjajan udarac Lovrića s 20 metara u donji kut, ali odlično brani Sušak.
48' Ponovno Sušak u akciji! Ovaj put Pušić je opalio s 13-14 metara iskosa, ali vratar Slavena brani i to.
57'
Žuti karton dobio je Arb Manaj.
60'
Izmjena! Izlazi Dilan Andres Ortiz, ulazi Mihail Caimacov.
60'
Izmjena! Izlazi Petar Pušić, ulazi Petar Brlek.
60'
Izmjena! Izlazi Vedran Jugović, ulazi Darko Nejašmić.
60'
Izmjena! Izlazi Kristian Fućak, ulazi Domagoj Bukvić.
63'
GOL! Osijek - Slaven Belupo 4:1
Mrežu je zatresao Darko Nejašmić.
63' Novi pogodak Osijeka! Ubacio je Gržan s desne strane, Caktaš je skrenuo loptu koja se odbija od bloka, dolazi do Nejašmića, a on lakoćom zabija.
71'
GOL! Osijek - Slaven Belupo 5:1
Mrežu je zatresao Domagoj Bukvić. Asistent je Mijo Caktaš.
71' Peti gol Osijeka! Krasna akcija, Caktaš je dobio loptu na 20 metara, petom pronašao Bukvića koji ulazi u kazneni prostor i lijepo zabija!
77'
Izmjena! Izlazi Mijo Caktaš, ulazi Ivan Fiolić.
77'
Izmjena! Izlazi Adrian Leon Barišić, ulazi Stjopa Mkrtčjan.
83'
GOL! Osijek - Slaven Belupo 6:1
Mrežu je zatresao Kristijan Lovrić.
83' Evo i Lovrića! Napokon je i on došao do pogotka, izborio se za loptu, lakoćom prošao Račića i zabio.
87' Potencijalni kazneni udarac za Slaven Belupo, Bosec je ubacio, lopta u ruku pogodila Mkrtčjana, traje VAR provjera.
89' Ipak kazneni udarac za Slaven.
89' Nema gola! Hoxha pogađa vratnicu!
90' Šest minuta nadoknade.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Arber Hoxha, ulazi Matej Šakota.
90'+7' Kraj u Osijeku, 6:1!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!