Stjepan Tomas
Susret počinje u 18:45 sati.
 Nedjelja donosi posljednja dva susreta drugog kola SuperSport HNL-a. Prvi će na travnjak Rudeš i Osijek koji se sastaju u Kranjčevićevoj.
1' Počeo je susret.
1' Niti 30 sekundi nije trebalo Rudešu za prvi pokušaj prema golu, nakon odličnog prodora Latkovića, pucao je Ljubanović, ali dosta neprecizno.
9' Osijek dosta visoko pritišće i pokušava natjerati Rudeš na pogrešku. Zasad domaćin izdržava.
17' Osim onog pokušaja blitzkriega Rudeša, nismo ništa vidjeli. Osijek ima više loptu, ali Rudeš se dobro brani.
23'
GOL! Rudeš - Osijek 1:0
Mrežu je zatresao Andrej Lazarov. Asistent je Aleksa Latković.
23' Rudeš vodi 1:0!!! Domaćini su uhvatili Osječane na spavanju, Latković je u 16 metara pronašao Lazarova koji okreće čuvara i zabija s desetak metara za 1:0!
32' Pojavili su se i Osječani, ubačena lopta u 16 metara za Miereza koji puca glavom u bliži kut, ali tamo je Marić.
35'
GOL! Rudeš - Osijek 2:0
Mrežu je zatresao Luka Pasariček. Asistent je Aleksa Latković.
35' 2:0 Rudeša!!! Latković se sjurio po lijevoj strani i ušao u 16 metara, pucao, a uklizao je Pasariček i na gol liniji ugurao loptu u mrežu.
37' Traje VAR provjera je li Pasariček bio u zaleđu, lopta bi svakako završila u gol i da je Pasariček nije dirao, ovako može ispasti tragičar.
39' Ipak pogodak vrijedi, 2:0!
39'
GOL! Rudeš - Osijek 3:0
Mrežu je zatresao Luka Pasariček.
39' 3:0 za Rudeš!!!! Osječani skupo plaćaju olako shvaćen Rudeš, Pasariček je presjekao dodavanje i sjurio se prema golu, lakoćom je prevario čuvara i iskosa zabio za 3:0!
43'
GOL! Rudeš - Osijek 3:1
Mrežu je zatresao Ramon Mierez.
43' Osijek smanjuje na 3:1!!! Ubačena je lopta s desne strane, Mierez je bio u skoku i pucao glavom, Marić je nekako odbio loptu, ali suci su procijenili da je ona prešla gol liniju.
45' Pet minuta nadoknade.
45'+1'
Žuti karton dobio je Stjopa Mkrtčjan.
45'+2' Krasna prilika za Rudeš, Lazarov je dobio loptu u 16 metara, bio sam pred vratarom i pucao vrlo malo pokraj gola.
45'+4'
Žuti karton dobio je Ivan Fiolić.
45'+6' Kraj prvog poluvremena, 3:1, tko bi očekivao!
46'
Izmjena! Izlazi Stjopa Mkrtčjan, ulazi Petar Brlek.
46'
Izmjena! Izlazi Oleksandr Drambajev, ulazi Šime Gržan.
46'
Izmjena! Izlazi Kristijan Lovrić, ulazi Kristian Fućak.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
52' Prva prilika u nastavku susreta, Pušić je ubacio iz kornera, Mierez je pucao glavom, ali Marić izbacuje u novi korner.
57'
Žuti karton dobio je Ivor Ljubanović.
61' Osječani napadaju i traže pogodak, pucao je Gržan, snažno, ali neprecizno.
62'
Izmjena! Izlazi Ivor Ljubanović, ulazi Krešimir Kovačević.
67'
Izmjena! Izlazi Aleksa Latković, ulazi Jakov Bašić.
69' Velika prilika za Kovačevića koji ne koristi kiks obrane Osijeka, prošao je Malenicu i onda pucao daleko od gola.
70'
Izmjena! Izlazi Ivan Fiolić, ulazi Mijo Caktaš.
76'
GOL! Rudeš - Osijek 3:2
Mrežu je zatresao Mijo Caktaš. Asistent je Petar Pušić.
76' Brza akcija gostiju, petom je Pušić proigrao Caktaša koji ostaje sam na deset metara i zabija.
79'
Izmjena! Izlazi Domagoj Bukvić, ulazi Amer Hiroš.
79'
Izmjena! Izlazi Luka Pasariček, ulazi Stjepan Plazonja.
79'
Izmjena! Izlazi Dominik Pavlek, ulazi Aboubacar Camara.
80'
Žuti karton dobio je Aboubacar Camara.
81' Novi pokušaj Osijeka, ubacio je Pušić, Caktaš je probao glavom, ali lopta ide pokraj gola. Za očekivati je veliki pritisak Osijeka do kraja susreta.
82' Još jedna velika prilika za Rudeš, Plazonje ja išao sam na Malenicu, ali loše je pucao i Malenica brani.
83'
GOL! Rudeš - Osijek 3:3
Mrežu je zatresao Mijo Caktaš.
83' To je tako, ne zabiješ, primiš! Pušić je ubacio loptu, Marić kratko odbio, ali samo do Caktaša koji zabija za 3:3!
87'
Žuti karton dobio je Stefanos Evangelou.
89'
GOL! Rudeš - Osijek 3:4
Mrežu je zatresao Mijo Caktaš. Asistent je Šime Gržan.
89' Kakav preokret Osijeka i kakva glupost vratara Marića! Malenica je ispucao loptu, Marić je iz samo sebi znanog razloga po ovakvom terenu istrčao na 20 metara, lopta ga je preskočila, Gržan pronašao samog Caktaša i to je 3:4!
90' Četiri minute nadoknade!
90'+4' Lazarov je pucao iskosa, brani Malenica.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!