SuperSport HNL, 3. kolo, 08.11.2023, 17:00 h, Opus Arena
Suci: Ante Čulina, Bojan Zobenica, Dario Kolarević; 4. sudac: Toni Dadić; VAR: Fran Jović, Vedran Đurak
Osijek
Osijek
0:1(0:1) Hajduk
Marko Livaja 42'
Hajduk
Susret počinje u 17:00 sati.
 U zaostalom susretu trećeg kola SuperSport HNL-a Osijek na Opus Areni dočekuje Hajduk i očekuje pobjedu u ovom susretu. Međutim i Splićani traže iskupljenje za nedavni poraz na Poljudu od ovog protivnika.
1' Počeo je susret.
8' Fantastična prilika za Livaju! Pukštas je vukao kontru i onda ubacio u 16 metara za utrčalog Livaju koiji puca iz prve, srećom po Osijek neprecizno.
13' Iznenada se stvorila odlična situacija za Sahitija, Dajaku je ubacio, Drambajev loše reagirao i glavom prebacio samo do Sahitija koji puca iz voleja vrlo neprecizno.
19' Još jedan udarac prema golu Malenice, nakon ubačaja s desne strane, glavom je pucao Livaja, ali lopta je išla preko gola.
22' Sjajna obrana Malenice! Ponovno je Livaja pucao, opalio je s 18 metara, ali Malenica je bio spreman i odbio je loptu.
25' Hajduk je bolje ušao u utakmicu, od Osijeka još ništa nismo vidjeli. Mierez je potpuno odsječen.
36' Uspio je Osijek malo prebaciti igru pred 16 metara gostiju te pokušavaju zaprijetiti.
41' Ubacio je Omerović iz slobodnog udarca, Nejašmić je prebacio loptu, na drugoj vratnici bio je Jugović koji nije uspio poslati je u mrežu.
42'
Žuti karton dobio je Emir Sahiti.
42'
GOL! Osijek - Hajduk 0:1
Mrežu je zatresao Marko Livaja. Asistent je Emir Sahiti.
42' Hajduk vodi 1:0! Jako loša reakcija Jugovića koji je prekratko dodao, Sahiti je uzeo loptu i dao za Livaju koji se sjurio prema golu i zabio za 1:0!
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela, 0:1, Hajduk zasluženo vodi.
46'
Izmjena! Izlazi Jovan Manev, ulazi Petar Pušić.
46'
Izmjena! Izlazi Domagoj Bukvić, ulazi Domagoj Bukvić.
46'
Izmjena! Izlazi Petar Brlek, ulazi Mijo Caktaš.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
52' Bukvić i Caktaš jurili su u kontru, na kraju je Bukvić loše odigrao prema Caktašu i Hajduk se obranio.
58'
Izmjena! Izlazi Leon Dajaku, ulazi Fahd Moufi.
58' Dobar ubačaj Nejašmića, Caktaš je ušao na prvu vratnicu i pucao glavom, ali neprecizno.
68'
Izmjena! Izlazi Filip Krovinović, ulazi Vadis Odjidja-Ofoe.
68'
Izmjena! Izlazi Emir Sahiti, ulazi Aleksandar Trajkovski.
74' Igra je trenutno prekinuta zbog Torcidine bakljade.
75' Nastavlja se s igrom.
78'
Izmjena! Izlazi Nail Omerović, ulazi Kristijan Lovrić.
83' Vratnica spašava Osijek! Velika gužva nakon ubačaja iz kornera, Šarlija je uspio podići loptu iz blizine za Pukštasa koji s peterca šalje loptu u vratnicu.
84' Vrlo blizu sada na drugoj strani! Ponovno se lopta odbijala, došla do Jugovića koji puca s ruba kaznenog prostora malo pokraj gola.
86'
Izmjena! Izlazi Vedran Jugović, ulazi Anton Matković.
90'
Izmjena! Izlazi Niko Kristijan Sigur, ulazi Anthony Kalik.
90' Šest minuta nadoknade.
90'+5' Puno sreće za Hajduk! Lovrić je sjajno opalio s 18 metara, ali lopta je pogodila gredu!
90'+7' Kraj u Osijeku, Hajduk odnosi pobjedu!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!