SuperSport HNL, 17. kolo, 01.12.2023, 17:00 h, Aldo Drosina
Suci: Dario Kulušić, Hrvoje Radić, Jerko Crnčić
2:0(1:0) Varaždin
Varaždin
Susret počinje u 17:00 sati.
1' Počeo je susret.
1' Tek što je krenulo, ozljeda Hujbera, nezgodno je pao i stradala je ruka.
4'
Izmjena! Izlazi Luka Hujber, ulazi Advan Kadušić.
6' Odmah velika prilika za Istru, Matheus je odradio odličan posao i gurnuo loptu za Ercega koji gađa suprotni kut, ali lopta ide malo pokraj vratnice.
15'
Žuti karton dobio je Mario Marina.
19' Zanimljiv dvoboj na Drosini, krenulo je s nekoliko solidnih situacija, ali u posljednjim minutama malo se primirilo na travnjaku.
31' Belcar je dobio loptu na 20-ak metara nakon kombinacije sa Šegom, pucao je, ali lopta od bloka ide preko gola.
32' Krasna obrana Majkića! Nakon kornera glavom je pucao Marina, ali Majkić sjajno izbacuje u novi korner.
38'
Žuti karton dobio je Igor Postonjski.
42'
Žuti karton dobio je Lovro Banovec.
45' Četiri minute nadoknade.
45'+4'
GOL! Istra 1961 - Varaždin 1:0
Mrežu je zatresao Darwin Matheus.
45'+4' Neposredno prije odmora Istra dolazi do vodstva! Velika gužva u 16 metara, nekoliko puta lopta je završila u bloku, ali onda je Matheus vrlo precizno pogodio uz samu vratnicu za 1:0!
45'+5' Kulušić odmah svira kraj, 1:0 za Istru!
46'
Izmjena! Izlazi Mario Marina, ulazi Marin Pilj.
46'
Izmjena! Izlazi Lovro Banovec, ulazi Domagoj Drožđek.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
55' Ovo je izgledalo opasno, nakon kornera, Drožđek je probao skrenuti loptu u mrežu, bio je za nijansu kratak.
59'
Izmjena! Izlazi Darwin Matheus, ulazi Moris Valinčić.
59'
Izmjena! Izlazi Frano Mlinar, ulazi Oleksandr Petrusenko.
65' Malo posla za Majkića, pucao je Mitrovski, ali vratar domaćina brani.
66'
Izmjena! Izlazi Michele Šego, ulazi Niko Domjanić.
66'
Izmjena! Izlazi Lamine Ba, ulazi Luka Škaričić.
67'
GOL! Istra 1961 - Varaždin 2:0
Mrežu je zatresao Matej Vuk. Asistent je Antonio Maurić.
67' Istra vodi 2:0! Odlično primanje lopte Maurica na prsa i onda sjajno origravanje iza leđa obrane gdje utrčeva Vuk i vrlo mirno pogađa za 2:0!
78'
Izmjena! Izlazi Antonio Maurić, ulazi Mario Čuić.
78'
Izmjena! Izlazi Slavko Blagojević, ulazi Ivan Ćalušić.
80'
Izmjena! Izlazi Dimitri Mitrovski, ulazi Tin Levanić.
90' Još četiri minute do slavlja domaćina.
90'+4' Erceg je izveo slobodni udarac s 18 metara, gađao gornji kut, ali lopta ide malo preko grede.
90'+5' Kraj u Puli i pobjeda Istre!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!