SuperSport HNL, 17. kolo, 02.12.2023, 17:30 h, Gradski stadion u Poljudu
Suci: Patrik Kolarić, Luka Pajić, Dino Knez; 4. sudac: Zdenko Lovrić; VAR: Ivan Matić, Anto Marić
Susret počinje u 17:30 sati.
1' Kreće utakmica.
2' Dobra šansa odmah za Goricu. Dobar udarac Vujnovića obranio je Lučić, a Mitrović odbijanac šalje kraj stative.
5' Solidna akcija Hajduka, Dajaku ostavlja za Krovinovića koji puca iskosa u vanjski dio mreže.
15' Nema prevelikih šansi, dosta se borba vodi na sredini terena.
20'
GOL! Hajduk - Gorica 1:0
Mrežu je zatresao Leon Dajaku. Asistent je Marko Livaja.
20'

Hajduk je stigao do vodstva! Marko Livaja ubacio je s desne strane, a Dajaku glavom skreće loptu u mrežu.

31' Gorica se pokušava otvarati kroz kontre, ali za sada joj to ne prolazi najbolje. Jedna dobra kombinacija Hajduka, ali nedostajao je završni pas.
40' Udarac Solde izvana, nije se činilo loše, ali od bloka nije išlo u okvir gola.
42' Ponovno slična akcija Hajduka kod pogotka. Opet je Dajaku bio na drugoj, ovoga puta išao je glavom prebaciti za Livaju, no Maloča odbija u korner u zadnji trenutak.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Alexander Munksgaard Nielsen, ulazi Sven Blummel.
46' Kreće nastavak.
48' Banić je izašao s gola, došao je Pukštas iz pozadine ispred vratara Gorice i skoro glavom skrenuo u mrežu.
54' Udarac Livaje završio u bloku pa u korneru.
60'
Izmjena! Izlazi Josip Mitrović, ulazi Luka Kapulica.
64'
GOL! Hajduk - Gorica 2:0
Mrežu je zatresao Mihael Žaper. Asistent je Leon Dajaku.
64'

Hajduk podebljava vodstvo, Dajaku je ubacio iz slobodnog udarca, Žaper glavom skrenuo za svoj prvijenac u bijelom dresu.

65'
Izmjena! Izlazi Filip Krovinović, ulazi Anthony Kalik.
65'
Izmjena! Izlazi Leon Dajaku, ulazi Vadis Odjidja-Ofoe.
67' Kalik odigrava za Livaju, ali Banić brani njegov udarac.
69'
GOL! Hajduk - Gorica 3:0
Mrežu je zatresao Emir Sahiti. Asistent je Anthony Kalik.
69'

Sjajno proigravanje Kalika za Sahitija koji je iskoristio istrčavanje Banića i poslao loptu u mrežu.

70'
Izmjena! Izlazi Nikola Vujnović, ulazi Tim Matavž.
70'
Izmjena! Izlazi Marko Soldo, ulazi Ante Matej Jurić.
72'
Izmjena! Izlazi Zvonimir Šarlija, ulazi Josip Elez.
73'
Izmjena! Izlazi Emir Sahiti, ulazi Yassine Benrahou.
73' 100. utakmica u SuperSport HNL-u za Eleza.
74' Greška Lučića, pucao je Blummel, ali Odjidja je bio u bloku.
77' Livaja proigrao Benrahoua, ali ovaj je pucao slabo iznad gola.
78'
Izmjena! Izlazi Niko Kristijan Sigur, ulazi Fahd Moufi.
81'
Izmjena! Izlazi Dino Štiglec, ulazi Ino Vuko.
81' Ino Vuko debitira u najvišem rangu hrvatskog nogometa.
83' Udarac Odjidje izvana, ali Banić brani!
86' Odjidja lijepo za Kalika u kaznenom prostoru, no asistent za treći gol pucao je kraj gola.
88' Snažan udarac Žapera izvana, ali obranio je Banić uz manje poteškoće.
89' Solidan pokušaj Matavža, pucao je glavom, ali otišlo je malo kraj gola.
90' Dvije minute nadoknade.
90'+1' Nastavio se pritisak Hajduka, Livajin ubačaj otklonio je Banić.
90'+2' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!