SuperSport HNL, 17. kolo, 03.12.2023, 17:00 h, Stadion u Kranjčevićevoj
Suci: Mario Zebec, Bojan Zobenica, Željko Bučar; 4. sudac: Fran Jović; VAR: Igor Pajač, Dario Kolarević
Rudeš
Rudeš
0:0(0:0) Lokomotiva
Lokomotiva
Susret počinje u 17:00 sati.
1' Kreće utakmica.
1' Dobra kombinacija domaćih odmah na početku, ali izostao je pravi udarac nakon ubačaja Tomečaka.
2' Promašaj! Goričan je pucao izvana, lopta je od bloka promijenila smjer. Marković je obranio uz pomoć stative, a lopta se odbila na drugu stranu, no Smakaj nije uspio skrenuti je u mrežu iz jako teške pozicije.
9' Uslijedio je malo mirniji period igre nakon solidnog početka.
17'
Žuti karton dobio je Krešimir Kovačević.
20' Dobra situacija za Lokose, u poziciji za šut našao se Tuci koji je puca iskosa s 14 metara, ali obranio je Marković.
28' Odlična šansa za Rudeš, pucao je Tomečak s deset metara neometan, ali obranio je Čavlina. U nastavku akcije Pasariček je pucao, ali ravno u vratara Lokomotive.
32' Smakaj u dobroj poziciji, dobio je loptu u kaznenom prostoru, a pucao je iznad gola.
34'
Žuti karton dobio je Vanja Vukmanović.
35'
Žuti karton dobio je Ivan Milićević.
36' Pasariček ubacuje iz kornera, Kovačević je dobro pucao glavom, ali Čavlina odbija u novi korner.
37' Puca Tuci sa 17 metara, ali kraj gola.
39'
Žuti karton dobio je Art Smakaj.
45' Kraj prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Art Smakaj, ulazi Duje Čop.
46' Kreće nastavak.
46' Udarac Bartoleca, ali ravno u Markovića.
57'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Vanja Vukmanović.
57' Zebec je prvo pokazao žuti Vukmanoviću, ali je, jasno, nakon toga izvukao crveni karton.
60' Udarac Marića brani Marković.
61' Udarac Šotičeka ravno u Markovića.
65'
Izmjena! Izlazi Krešimir Kovačević, ulazi Aleksa Latković.
65'
Izmjena! Izlazi Brian Oddei, ulazi Karlo Špeljak.
66'
Žuti karton dobio je Miguel Campos.
67' Sada je isključen i Josip Šimunić s klupe Rudeša, a nakon njega i još nekome s klupe domaće ekipe.
68' Udaljen je i Stipe Čondrić.
70' Udarac Tucija nakon kombinacije iz slobodnog udaraca, ali ponovno je bio spreman vratar Rudeša.
75' Udarac Goričana, ali brani Marković. Nakon toga pokušava i Šotiček, ali još jednom vratar Rudeša je na mjestu.
80'
Izmjena! Izlazi Marin Šotiček, ulazi Robert Mudražija.
82'
Izmjena! Izlazi Ivan Pešić, ulazi Aboubacar Camara.
84' Napadaju Lokosi i dalje, ali Marković je spreman.
90' Sjajna šansa za Rudeš, ali očišćeno je s gol linije.
90'+1' Pet minuta nadoknade.
90'+2'
Žuti karton dobio je Silvio Goričan.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Silvio Goričan, ulazi Ivan Canjuga.
90'+3'
Izmjena! Izlazi Luka Pasariček, ulazi Andrej Lazarov.
90'+3'
Žuti karton dobio je Edin Šehić.
90'+5' Kraj susreta.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!