SuperSport HNL, 17. kolo, 02.12.2023, 15:00 h, Opus Arena
Suci: Mateo Erceg (Pristeg), Vedran Đurak (Sveti Ivan Zelina), Nikola Kečkiš (Virovitica)
Osijek
0:0(0:0) Rijeka
Rijeka
Susret počinje u 15:00 sati.
 U prvom današnjem susretu 17. kola SuperSport HNL-a Osijek na Opus Areni dočekuje Rijeku. Domaćin je u lošoj formi i traži povratak na pobjedničke staze.
1' Počeo je susret.
5' Prvi pokušaj na susretu pišemo Riječanima, Pašalić je probao iskosa iznenaditi Malenicu, ali vratar Osijeka bio je spreman.
10' Evo i Osječana, Pušić je bio taj koji je zaprijetio, ali njegov udarac s desetak metara također iskosa također je bio preblizu vrataru.
17' Osječani imaju više lopštu u nogama i više napadaju, sada je pokušao Bukvić, ali pucao je preko gola. Rijeka se usredotočila uglavnom na kontranapade.
20' Krasan prodor Fruka koji je sjajno izbacio dvojicu osječkih braniča, došao pred Malenicu iskosa i onda nije pucao precizno.
27'
Žuti karton dobio je Ivan Smolčić.
31' Slobodnjak za Osječane na oko 30 metara, dugo se namještao i pripremao taj udarac, a onda je Čabraja pucao visoko preko gola.
38' Odlična prilika za Bralića kojeg je obrana Rijeke potpuno zaboravila, ali koliko je reakcija obrane bila loša, bio je loš i njegov udarac glavom.
45' Kraj prvog dijela, nema pogodaka.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
50'
Izmjena! Izlazi Ivan Fiolić, ulazi Petar Brlek.
50' Fiolić se ozlijedio u prvim minutama drugog dijela, odmah je pokazao da će trebati izmjenu te je ušao Brlek.
56' Dobra prilika za Rijeku, Ivanović se izborio za loptu, u kontru je odjurio Pašalić, pucao s 18 metara, ali Malenica brani.
58'
Izmjena! Izlazi Emmanuel Banda, ulazi Veldin Hodža.
65'
Žuti karton dobio je Marco Pašalić.
67'
Izmjena! Izlazi Domagoj Bukvić, ulazi Anton Matković.
67'
Izmjena! Izlazi Marin Prekodravac, ulazi Mijo Caktaš.
69'
Žuti karton dobio je Niko Janković.
72'
Izmjena! Izlazi Franjo Ivanović, ulazi Momo Yansane.
72'
Izmjena! Izlazi Niko Janković, ulazi Jorge Obregon.
73' Upravo smo u onom razdoblju utakmice kada treneri nižu izmjene što u pravilu i ubije ritam igre,.
73' Kakva prilika za Rijeku! Sjajno dodavanje Fruka izbacilo je Pašalića samog pred Malenicu, ali vratar Osijeka sjajno je obranio njegov pokušaj.
87'
Žuti karton dobio je Ramon Mierez.
88'
Izmjena! Izlazi Lindon Selahi, ulazi Niko Galešić.
88'
Izmjena! Izlazi Marco Pašalić, ulazi Dejan Petrovič.
90'
Izmjena! Izlazi Ramon Mierez, ulazi Filip Živković.
90'
Izmjena! Izlazi Petar Pušić, ulazi Stjopa Mkrtčjan.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+3'
Žuti karton dobio je Emir Dilaver.
90'+6'
Žuti karton dobio je Jorge Obregon.
90'+7' Pokušaj Brleka s 18 metara, situacija dobra, udarac poreslab za Labrovića.
90'+8' Kraj, 0:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!