SuperSport HNL, 18. kolo, 09.12.2023, 14:50 h, Gradski stadion Velika Gorica
Suci: Mateo Erceg (Pristeg), Anto Marić (Zagreb), Deni Grofelnik (Valpovo)
Gorica
0:0(0:0) Istra 1961
Istra 1961
Susret počinje u 14:50 sati.
 U prvom subotnjem susretu SuperSport HNL-a Gorica na svom stadionu dočekuje Istru 1961. Goričani su u odličnoj formi, bez obzira na poraz u Splitu, ali i Istra 1961 bilježi jako dobre rezultate.
1' Počeo je susret.
3'
Crveni, isključujući karton dobio je Krešimir Krizmanić.
3' Gorica ostaje s igračem manje već u trećoj minuti! Krizmanić je napravio veliku pogrešku, Mlinar je to iskoristio, krenuo prema golu, a stoper Gorice srušio ga je kao posljednji igrač.
8'
Izmjena! Izlazi Nikola Vujnović, ulazi Mateo Leš.
13' Mrzljak puca izvana, ali otišlo je kraj gola.
19'
Žuti karton dobio je Ante Matej Jurić.
26' Prijeti Gorica preko Pršira, ali nije bilo dovoljno precizno.
27' Prijete Puljani, pucao je Vuk. Najbolja prilika za goste do sada, no igrač Istre je zatresao stativu!
30' Udarac Blagojevića, brani Banić!
31' Soldo u kontri, nije bilo loše od strane igrača Gorice, ali otišlo je daleko od gola.
34'
Žuti karton dobio je Filip Mrzljak.
41' Blagojević puca izvana, od njegovog suigrača odlazi kraj gola.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela.
46' Kreće nastavak.
50' Dobra šansa za Istru, ali ponovno to ide pokraj gola. Sada je pokušao Maurić s 15 metara.
59' Neugodan ubačaj u peterac, Soldo je ostao sam na šest metara i neometan je pucao, ali otišlo je preko gola.
61' Umalo autogol, ali Banić čisti s crte.
61' Udarac Vuka, sada opet Banić brani!
64'
Izmjena! Izlazi Frano Mlinar, ulazi Zoran Josipović.
65' Udarac Ercega pokraj gola.
66'
Izmjena! Izlazi Jurica Pršir, ulazi Alexander Munksgaard Nielsen.
69' Josipović je bio u prilici, ali nije bilo najbolje. Otišlo je iznad gola.
70' Blagojević puca, ali lako hvata Banić.
75'
Izmjena! Izlazi Mladen Devetak, ulazi Terrence Douglas.
75'
Izmjena! Izlazi Darwin Matheus, ulazi Mario Čuić.
82'
Izmjena! Izlazi Ante Matej Jurić, ulazi Josip Mitrović.
84' Puca Vuk izvana, ali odlazi to pored vrata.
89'
Izmjena! Izlazi Antonio Maurić, ulazi Elias Zaian Filet.
90'
Žuti karton dobio je Advan Kadušić.
90'+1' Igrat će se još tri minute nadoknade.
90'+3' Prilika za Istru, Josipović je pucao, ali otišlo je jako blizu gola.
90'+4' Kraj susreta.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!