SuperSport HNL, 20. kolo, 28.01.2024, 15:00 h, Gradski stadion Velika Gorica
Suci: Ante Terzić (Podstrana), Hrvoje Radić (Split), Goran Perica (Šibenik)
Robert Mudražija 15'
Duje Čop 51' (11m)
Lokomotiva
Susret počinje u 15:00 sati.
 U 20. kolu SuperSport HNL-a Gorica na svom stadionu dočekuje Lokomotivu. Nakon pobjede protiv Dinama, Lokosi će pokušati uzeti bodove i u Velikoj Gorici.
1' Počeo je susret.
10' Prvih desetak minuta bez nekih uzbuđenja, igra se ravnopravno s obje strane.
15'
GOL! Gorica - Lokomotiva 0:1
Mrežu je zatresao Robert Mudražija. Asistent je Marin Leovac.
15' Lijepa akcija Lokosa i vodstvo 1:0! Goričan je lijepo na lijevu stranu dao za Leovca koji šalje povratnu loptu na Mudražiju, a on s desetak metara pogađa za vodstvo!
19'
GOL! Gorica - Lokomotiva 1:1
Mrežu je zatresao Tim Matavž. Asistent je Dino Štiglec.
19' Vratila se Gorica vrlo brzo! Ubačena lopta u 16 metara došla je na drugu stranu do Štigleca koji prebacuje za Matavža, a on glavom pogađa za 1:1!
26'
Izmjena! Izlazi Nikola Vujnović, ulazi Marko Soldo.
29' Sjajna obrana Banića! Prvo je nogom odbio ubačenu loptu, ali točno do Mudražije koji je snažno opalio s desetak metara, ali Banić refleksno odbija u korner.
30'
Žuti karton dobio je Jurica Pršir.
31' Još jednom Banić! Nakon kornera glavom je pucao Mersinaj, lopta je išla pod gredu, ali Banić je izbija u korner!
39' Banić spašava Goricu! Krivak je bio sam ispred njega, pokušao je gurnuti loptu pokraj vratara domaćina, ali Banić i top brani. Bolji i opasniji Lokosi.
42'
Žuti karton dobio je Momčilo Raspopović.
45' Četiri minute nadoknade.
45'+5' Kraj prvog dijela, 1:1.
46'
Izmjena! Izlazi Momčilo Raspopović, ulazi Sekou Matar Sagna.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
50' Kazneni udarac za Lokomotivu! Sagna je s leđa neoprezno srušio Mudražiju.
51'
GOL! 1:2! Najstrožu kaznu realizirao je Duje Čop.
51' Čop je siguran, lopta je u mreži, Lokomotiva vodi 2:1!
55'
Žuti karton dobio je Branimir Kalaica.
58' Pokušala je i Gorica i to preko Solde koji je opalio iz voleja, ali ravno u Čavlinu. Odmah je zaprijetila Lokomotiva, bilo je to opasnije, ali udarac Bartoleca s ruba kaznenog prostora ide pokraj vratnice.
69'
Žuti karton dobio je Ante Matej Jurić.
70'
Izmjena! Izlazi Duje Čop, ulazi Anes Huskić.
74' Odlična prilika za Soldu koji puca preko gola iz dobre pozicije, izborio se za porostor i pucao s nekih 13 metara, malo previsoko.
75'
Izmjena! Izlazi Josip Mitrović, ulazi Luka Kapulica.
75'
Izmjena! Izlazi Tim Matavž, ulazi Lenny Ilečić.
80'
Izmjena! Izlazi Robert Mudražija, ulazi Feta Fetai.
87'
Žuti karton dobio je Mario Maloča.
87'
Žuti karton dobio je Anes Huskić.
88'
Žuti karton dobio je Alexander Munksgaard Nielsen.
89'
Izmjena! Izlazi Alexander Munksgaard Nielsen, ulazi Sven Blummel.
89'
Izmjena! Izlazi Fabijan Krivak, ulazi Ivan Canjuga.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+5' Kraj u Velikoj Gorici, 1:2!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!