SuperSport HNL, 22. kolo, 09.02.2024, 17:00 h, Gradski stadion Varaždin
Suci: Jakov Titlić (Potravlje), Goran Perica (Šibenik), Dominik Benković (Zaprešić)
Dimitri Mitrovski 68'
1:0(0:0) Rudeš
Rudeš
Susret počinje u 17:00 sati.
 Vrijeme je za 22. kolo SuperSport HNL-a, a otvaraju ga Varaždin i Rudeš. Rudeš i dalje čeka na prvu ovosezonsku pobjedu, a domaćin na prvu ovogodišnju.
1' Počeo je susret.
10' Prvih desetak minuta bez prilika na obje strane, Varaždin ima više loptu u nogama, ali nije zaprijetio Markoviću.
16' Jako lijep pokušaj Mitrovskog! Visoko ispucana lopta došla je do igrača Varaždina koji je dva puta tehnicirao, a onda iz voleja opalio u donji kut. Marković odbija u korner. Krasan potez!
28' Nakon onog pokušaja Mitrovskog vidjeli smo samo puno borbe uglavnom između dva kaznena prostora i vrlo malo toga za zabilježiti.
35' Prvi pokušaj Rudeša, Doležal je dobio loptu na ulasku u 16 metara, napravio korak-dva i onda pucao nisko, ali preslabo za Zeleniku.
45' Kraj prvog poluvremena bez nadoknade, vrlo malo toga smo vidjeli.
46'
Izmjena! Izlazi Jurica Poldrugač, ulazi Tomislav Gudelj.
46' Poćelo je drugo poluvrijeme.
46' Nadamo se da je ovo najava boljeg poluvremena, Mitrovski je sjajno opalio s 20 metara, a Marković atraktivno izbacio u korner.
52' Slobodni udarac za domaćina na 18 metara, ali Mitrovski puca u živi zid, lopta se odbila, no niti drugi pokušaj nije precizan.
53'
Izmjena! Izlazi Fran Topić, ulazi Roko Brajković.
63'
Žuti karton dobio je Jan Doležal.
64' Zaredali su i jedni i drugi s ponešto nespretnih prekršaja pa su fizioterapeuti imali posla.
68'
GOL! Varaždin - Rudeš 1:0
Mrežu je zatresao Dimitri Mitrovski. Asistent je Marko Vukčević.
68' Varaždin vodi 1:0! Vrlo jednostavna akcija, Vukčević je ubacio u s desne strane, Mitrovski je ostao između dva stopera gostiju i glavom poslao loptu u mrežu.
69'
Izmjena! Izlazi Eros Grezda, ulazi Rijad Mašala.
69'
Izmjena! Izlazi Ante Ćorić, ulazi Luka Pasariček.
69'
Izmjena! Izlazi Michele Šego, ulazi Domagoj Drožđek.
77'
Izmjena! Izlazi Leon Belcar, ulazi Karlo Lusavec.
77'
Izmjena! Izlazi Dimitri Mitrovski, ulazi Tin Levanić.
83'
Žuti karton dobio je Luka Pasariček.
84'
Izmjena! Izlazi Jan Doležal, ulazi Matko Babić.
84'
Izmjena! Izlazi Vilim Krušlin, ulazi Luka Pavković.
85' Igra se potpuno razvodnila nakon pogotka Varaždina, ništa nismo posebno vidjeli, bez pzilika, samo s puno sjeckanja igre.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+2' Gudelj puca izvana, lopta ide ravno Markoviću u ruke.
90'+4' Kraj u Varaždinu, domaćin odnosi 1:0 pobjedu.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!