SuperSport HNL, 22. kolo, 10.02.2024, 15:00 h, Aldo Drosina, gledatelja: 1.019
Suci: Patrik Kolarić, Sanja Rođak Karšić, Nikola Kečkiš; 4. sudac: Toni Dadić
Emmanuel Ekong 43'
1:0(1:0) Osijek
Osijek
Susret počinje u 15:00 sati.
1' Počeo je susret u Puli.
10' Prvih desetak minuta u Puli bez velikih i konkretnih prilika, bilježimo pokušaj Lovrića koji je otišao preko gola.
14' Još jedan pokušaj Lovrića koji je zasad najaktivniji, ali ovaj put Majkić je siguran, nije bio zahtjevan udarac.
20' Prva prilika za Istru. Na rubu kaznenog prostora loptu je dobio Erceg, ostavio ju je za Ekonga koji iz dobre pozicije puca prema golu, ali pogađa tek blok.
27'
Žuti karton dobio je Advan Kadušić.
32'
Žuti karton dobio je Ante Erceg.
43'
GOL! Istra 1961 - Osijek 1:0
Mrežu je zatresao Emmanuel Ekong. Asistent je Matej Vuk.
43' Istra vodi 1:0! U poluvremenu u kojem smo vrlo malo tog vidjeli pogodak je stigao nakon poklona obrane. Lopta je lagano ubačena u kazneni prostor Osijeka, Jurišić nije išao na loptu nego ju je odlučio zagraditi, istrčao je Malenica, ali između Jurišića i Malenice ubacio se Ekong i glavom poslao loptu u praznu mrežu. Vrlo loša reakcija i Malenice i Jurišića.
44'
Žuti karton dobio je Marko Malenica.
45' Kraj je prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Kristijan Lovrić, ulazi Domagoj Bukvić.
46'
Izmjena! Izlazi Marin Prekodravac, ulazi Vedran Jugović.
46'
Izmjena! Izlazi Nail Omerović, ulazi Šime Gržan.
46' Koliko je Zekić zadovoiljan, najbolje pokazuju tri izmjene. Počelo je drugo poluvrijeme.
54' Prvi pokušaj u drugom dijelu za Osječane, Pušić je pucao iskosa, nije to bilo opasno, lopta se odbila u korner.
57' 1.019 gledatelja u Puli.
60'
Izmjena! Izlazi Emmanuel Ekong, ulazi Mateo Lisica.
61'
Izmjena! Izlazi Renan Guedes, ulazi Enis Cokaj.
65'
Žuti karton dobio je Mario Čuić.
66' Zagužvalo se nakon prekršaja Ercega, tražili su Osječani drugi žuti karton Ercegu, ali završilo je s opomenom.
67'
Izmjena! Izlazi Mario Čuić, ulazi Ivan Ćalušić.
72' Traje prekid u Puli, Kohorta si je dala oduška.
74' Susret je nastavljen.
82'
Izmjena! Izlazi Petar Pušić, ulazi Amar Zahirović.
87' Napokon nekakvo uzbuđenje, Erceg je pobjegao, ali dao si je predug for i Malenica je odnio loptu.
90' Pritišće sada Osijek i traži poravnanje. Još osam minuta nadoknade.
90'+9' Nervoza je na vrhuncu, došlo je do novog naguravanja, ovaj put nakon pada Duartea u 16 metara.
90'+10'
Žuti karton dobio je Vedran Jugović.
90'+12' Kraj, Istra odnosi pobjedu 1:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!