SuperSport HNL, 22. kolo, 11.02.2024, 17:10 h, Gradski stadion Velika Gorica
Suci: Duje Strukan, Alen Jakšić, Vice Vidović; 4. sudac: Zdenko Lovrić
0:2(0:0) Rijeka
Jorge Obregon 66' (11m), 75' (11m)
Rijeka
Susret počinje u 17:10 sati.
 Pred nama je posljednja utakmica 22. kola SuperSport HNL-a. Rijeka će ponovno, u vrlo kratkom roku, biti gost Gorice, ali i tražiti novu pobjedu protiv istog protivnika.
1' Počeo je susret.
7' Ne mogu Gorica i Rijeka odigrati utakmicu u Turopolju ove godine u ugodnim uvjetima. Smrznut travnjak u onom zaostalom dvoboju, a sada jaka kiša.
8' Marić je poslao loptu u mrežu, sve je odradio školski, ali dosuđeno je zaleđe.
15' Odlična prilika za Rijeku! Janković je ušao u 16 metara i pucao iskosa sam pred vratarom, ali lopta ide u korner. Nakon kornera Pjaca puca glavom, na drugoj vratnici Radeljić vrlo malo kasni i ne stiže ugurati loptu u mrežu!
20' Travnjak je u sve lošijem stanju, neki dijelovi na polovici Gorice su pod vodom.
26'
Žuti karton dobio je Mateo Leš.
26' Slobodni udarac za Rijeku u zoni udarca, prije nekoliko minuta Pašalić je iz slične pozicije pucao vrlo loše, sada loptu uzima Janković.
28' Ipak je pucao Pjaca, snažno, ali previsoko.
30'
Žuti karton dobio je Marko Soldo.
33' Janković neće moći nastaviti, zatražio je izmjenu i izlazi van nakon ukazane pomoći.
34'
Izmjena! Izlazi Niko Janković, ulazi Dejan Petrovič.
41' Gužva u bazenu predvratima Gorice, Pašalić je uspio proći i ubaciti u peterac, ali tamo nije bilo nikoga.
42'
Žuti karton dobio je Danilo Veiga.
44' Prvi pokušaj Gorice i nije bilo bezopasno! Opalio je iz slobodnog udarca s 20 metara, malo preko grede.
45' Radeljić je odbijenu loptu u 16 metara pokušao opaliti iz prve, nogu je postavio Jurić i Radeljić je svom snagom pogodio u njegov gležanj. Ostao je Radeljić ležati, Strukan će pogledati snimku.
45' Tri minute nadoknade.
45'+3' Ipak kazneni udarac za Rijeku!
45'+3'
Žuti karton dobio je Ante Matej Jurić.
45'+5' Pjaca puca preko gola!
45'+7' Matavž je sada probao, ali lopta od Smolčića ide u korner.
45'+8' Kraj prvog dijela. 0:0, uvjeti vaterpolski.
46'
Izmjena! Izlazi Marco Pašalić, ulazi Alen Grgić.
46'
Izmjena! Izlazi Tim Matavž, ulazi Andrej Lazarov.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
51' Kazneni udarac za Goricu! Radeljić je napravio očit prekršaj nad Mitrovićem.
52' Nema golova!!!! Jurić poput Pjace preko gola!
55' Spašava Labrović!!! Nakon kornera glavom puca Jurić, Labrović odbija, do lopte dolazi Leš čiji udarac Labrović također brani.
58'
Izmjena! Izlazi Danilo Veiga, ulazi Matej Mitrović.
58'
Izmjena! Izlazi Mirko Marić, ulazi Jorge Obregon.
62' Obregon je poslao loptu u mrežu, ali označeno je zaleđe.
65' Treći kazneni udarac, nakon VAR provjere potvrđeno je igranje rukom Leša u 16 metara!
66'
GOL! 0:1! Najstrožu kaznu realizirao je Jorge Obregon.
66' Obregon je bio precizniji od Pjace i Jurića, Banić nije imao šanse, 0:1!
69'
Izmjena! Izlazi Mateo Leš, ulazi Sven Blummel.
69'
Izmjena! Izlazi Marko Soldo, ulazi Gabriel Rukavina.
74'

Četvrti kazneni udarac! Pjaca je prevario Maloču koji ga ruši!

75'
GOL! 0:2! Najstrožu kaznu realizirao je Jorge Obregon.
75' Obregon je još jednom prevario Banića, Rijeka vodi 2:0!
77'
Žuti karton dobio je Jorge Obregon.
83'
Izmjena! Izlazi Ante Matej Jurić, ulazi Lenny Ilečić.
87'
Izmjena! Izlazi Lindon Selahi, ulazi Franjo Ivanović.
87'
Izmjena! Izlazi Josip Mitrović, ulazi Luka Kapulica.
90' Devet minuta nadoknade.
90'+3' Ivanovićev pokušaj obranio je Banić, a onda puca Grgić iz odlične pozicije, visoko preko gola.
90'+5'
Žuti karton dobio je Andrej Lazarov.
90'+10' Kraj u Velikoj Gorici, Rijeka slavi 2:0!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!