SuperSport HNL, 22. kolo, 10.02.2024, 17:10 h, Stadion u Kranjčevićevoj
Suci: Dario Bel, Goran Pataki, Deni Grofelnik; 4. sudac: Igor Pajač
2:2(2:2) Dinamo
Bruno Petković 40', 45'+8'
Dinamo
Susret počinje u 17:10 sati.
 Dinamo je 2024. godinu otvorio zaostalim susretom protiv Lokomotive i ružnim porazom 3:0 na Maksimiru gdje je briljirao Duje Čop. Nisu to Modri zaboravili i sada traže uzvrat.
1' Počeo je susret.
10' Desetak minuta je iza nas, zasad bez previše uzbuđenja, pobjegao je jednom Čop, ali bio je u zaleđu, a i Zagorac je stigao loptu.
18'
GOL! Lokomotiva - Dinamo 1:0
Mrežu je zatresao Fabijan Krivak.
18' Lokomotiva vodi 1:0! Dugačka lopta ispucana je prema Krivaku, jako loše je reagirao Perković kojem veznjak Lokomotive bježi, kao šlag na tortu Perković se još spotaknuo i pao i Krivak dolazi sam pred Zagorca i lakoćom zabija!
26' Dinamo vrlo jalovo odrađuje dosadašnji dio susreta, protiv Gorice je bio sasvim drugačiji angažman, drugačija utakmica, ovdje nedostaje agresivnosti i raspoloženih pojedinaca.
35' Lokomotiva radi ogromne porobleme Dinamu iz kontranapada, ponovno dugačka lopta na Krivaka koji vara Ogiwaru i puca, ali lopta ide preko gola.
40'
GOL! Lokomotiva - Dinamo 1:1
Mrežu je zatresao Bruno Petković. Asistent je Dario Špikić.
40' Dinamo je uspio poravnati! Špikić je dobro prošao i dao loptu u sredinu gdje je na desetak metara Petković koji puca i uz malo sreće i odbijanja lopta ulazi u mrežu!
41'
Žuti karton dobio je Fabijan Krivak.
41'
Žuti karton dobio je Stefan Ristovski.
44' Udarac Ristovskog s 20 metara, lopta ide preko gola.
45' Puca sada i Hoxha, ali preslabo za Čavlinu koji dobro zatvara kut.
45' Pet minuta nadoknade.
45'+2' Ogiwara je ubacio s lijeve strane, zaspao je Žilinski ispred kojeg dolazi Špikić, ali puca neprecizno.
45'+5'
GOL! Lokomotiva - Dinamo 2:1
Mrežu je zatresao Duje Čop. Asistent je Art Smakaj.
45'+5' Lokomotiva ponovno vodi! Lopta je ubačena u 16 metara za Krivaka koji pronalazi Smakaja, on na drugoj vratnici vidi samog Čopa koji iz blizine pogađa mrežu!
45'+8'
GOL! Lokomotiva - Dinamo 2:2
Mrežu je zatresao Bruno Petković. Asistent je Martin Baturina.
45'+8' Ipak neriješeno na odmoru! Baturina je lijepo ubacio s lijeve strane na glavu Petkovića koji zakucava mrežu u sam kut za 2:2!
45'+9' Kraj prvog dijela, kakva završnica!
46'
Izmjena! Izlazi Dario Špikić, ulazi Takuro Kaneko.
46'
Izmjena! Izlazi Petar Sučić, ulazi Marko Bulat.
46'
Izmjena! Izlazi Karlo Bartolec, ulazi Marko Vranjković.
46' Poćelo je drugo poluvrijeme.
52' Mudražija je imao sjajnu šansu! Bio je sam pred Zagorcem, nije najidealnije zahvatio loptu, ali na drugoj vratnici dotrčao je Krivak, pokušao poslati loptu u mrežu, ali Mišić uklizava u posljednji trenutak.
58' Hoxha velika prilika! Kaneko ga je pronašao na 7-8 metara od gola, Hoxha odmah puca, ali pokraj gola.
59'
Izmjena! Izlazi Fabijan Krivak, ulazi Marin Šotiček.
62'
Izmjena! Izlazi Arber Hoxha, ulazi Gabriel Vidović.
62'
Izmjena! Izlazi Martin Baturina, ulazi Arijan Ademi.
63'
Izmjena! Izlazi Art Smakaj, ulazi Feta Fetai.
68'
Žuti karton dobio je Bruno Petković.
71' Dobra prilika za Vidovića, Kaneko je ubacio, Petković mu je spustio loptu, ali Vidović je bio van ravnoteže i pucao je preko gola.
76'
Žuti karton dobio je Takuro Kaneko.
77'
Izmjena! Izlazi Josip Mišić, ulazi Sandro Kulenović.
81'
Izmjena! Izlazi Duje Čop, ulazi Ivan Canjuga.
86' Tražio je Dinamo prostor za udarac, pronašao ga je Ristovski koji je opalio sa 17 metara preko gola.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+5'
Žuti karton dobio je Sandro Kulenović.
90'+7' Kraj u Kranjčevićevoj, 2:2!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!