SuperSport HNL, 23. kolo, 18.02.2024, 15:00 h, Opus Arena
Suci: Fran Jović, Luka Pušić, Ivan Starčević; 4. sudac: Ante Čulina
3:0(0:0) Gorica
Gorica
Susret počinje u 15:00 sati.
1' Kreće utakmica.
7' Za sada bez ozbiljnijih prijetnji na obje strane terena. Prvi korner izvela je Gorica, u dobroj situaciji bio je Soldo, ali nije najbolje zahvatio loptu.
9' Pušić prema Mierezu, ali loše je to zahvatio napadač Osijeka.
12' Udarac Nejašmića izvana. Nije bilo loše, ali ni toliko blizu.
27' Pušić odmah prema Mierezu i umalo prvi pogodak na susretu. Krizmanić je htio odbiti daleko od gola, ali nije zahvatio najbolje loptu pa je skoro poslao u vlastitu mrežu.
30' Udarac Bukvića odlazi kraj gola.
32' Na drugoj strani probao je Ilečić, ali otišlo je kraj gola.
33' Ubačaj prema Mierezu, sjajan trzaj glavom napadača Osijeka, ali zatresla se stativa!
37' Sjajna šansa Gorice, Mitrović se izborio za loptu i ušao u kazneni prostor. Njegov udarac u suprotni kut obranio je Malenica i odbio u korner.
40' Nejašmić je pucao, ali lako je uhvatio Banić.
43' Ubačaj Lovrića bio je zapravo udarac. Lopta je završila na mreži.
45' Kraj poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Kristijan Lovrić, ulazi Ladislav Almasi.
46' Kreće nastavak.
47'
Žuti karton dobio je Marko Soldo.
50'
GOL! Osijek - Gorica 1:0
Mrežu je zatresao Ramon Mierez. Asistent je Darko Nejašmić.
50'

Osijek dolazi do vodstva. Nakon pravog glavometa Nejašmić je glavom odigrao za Miereza koji na isti način šalje loptu iza Banića.

64'
GOL! Osijek - Gorica 2:0
Mrežu je zatresao Petar Pušić. Asistent je Darko Nejašmić.
64'

Lijepo, zaista lijepo. Dugo nismo vidjeli puno od obje ekipe, sada da. Krasno je pogodio Pušić s ruba 16 metara, a lopta je od grede ušla u mrežu.

65'
Izmjena! Izlazi Marko Soldo, ulazi Tim Matavž.
65'
Izmjena! Izlazi Gabriel Rukavina, ulazi Andrej Lazarov.
65'
Izmjena! Izlazi Luka Kapulica, ulazi Jurica Pršir.
67'
Izmjena! Izlazi Enis Cokaj, ulazi Petar Brlek.
67'
Izmjena! Izlazi Domagoj Bukvić, ulazi Marin Prekodravac.
70' Almasijev udarac obranio je Banić, a nakon toga je udarac Pušića otišao iznad gola.
71'
Izmjena! Izlazi Lenny Ilečić, ulazi Arona Fall.
72'
GOL! Osijek - Gorica 3:0
Mrežu je zatresao Ladislav Almasi. Asistent je Ramon Mierez.
72'

Nakon gužve u kaznenom prostoru poslije izvedenog kornera, najbolje se snašao Almasi i postigao prvijenac u dresu Osijeka.

73'
Izmjena! Izlazi Filip Mrzljak, ulazi Sven Blummel.
75' Blummel iz okreta, nije bilo loše, ali ravno u vratara Osijeka.
85'
Žuti karton dobio je Andrej Lazarov.
86'
Izmjena! Izlazi Petar Pušić, ulazi Andrej Mićić.
86'
Izmjena! Izlazi Roko Jurišić, ulazi Luka Zebec.
86' Debi Andreja Micića u SuperSport HNL-u.
90' Tri minute nadoknade.
90'+1' Dobar pokušaj Mitrovića iz slobodnog udarca, ali obranio je Malenica.
90'+4' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!