SuperSport HNL, 24. kolo, 25.02.2024, 17:30 h, Gradski stadion Velika Gorica
Suci: Ante Terzić, Goran Perica, Vice Vidović
1:0(0:0) Slaven Belupo
Slaven Belupo
Susret počinje u 17:30 sati.
1' Počeo je susret.
8' Zasad bez konkretnih prilika, ali igra se borbeno na obje strane. Domaćin izgleda posebno motivirano.
13' Prilika za domaćina koji izgleda bolje, Štiglec je dobro ubacio s lijeve strasne, Mitrović je bio u skoku, ali udarac glavom bio je malo previsok.
15' Još jedna dobra prilika, Gabrijel Rukavina je bio u naletu i pucao s ruba kaznenog prostora, ali i to ide pokraj gola.
26' Nakon bolje početka Gorice, počeo se buditi i Slaven Belupo, ali još uvijek čekamo na prve pogotke.
30' Lopta za Mitrovića u kazneni prostor, pucao je u bliži kut, ali vrlo slabo. Možda je mogao i u sredini tražiti Rukavinu.
40' Mitrović je bez dvojbe onaj koji najviše pokušava, tako je imao još jedan udarac, ovaj put nakon ubačaja Štigleca, ali neprecizno.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2'
Žuti karton dobio je Michael Agbekpornu.
45'+3' Kraj prvog dijela, 0:0.
46'
Izmjena! Izlazi Gabriel Rukavina, ulazi Ante Matej Jurić.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
57' Liber je bio u prilici dovesti Slaven u vodstvo, namjestio se na udaca i pucao prema suprotnom kutu, ali lopta ide pokraj vratnice.
59' Dobar pokušaj Pršira, opalio je izvana prema donjem kutu, ali Sušak odbije u korner.
60'
GOL! Gorica - Slaven Belupo 1:0
Mrežu je zatresao Tim Matavž. Asistent je Krešimir Krizmanić.
60'
Izmjena! Izlazi Adrian Liber, ulazi Matej Šakota.
60' Gorica vodi 1:0! Pršir je ubacio iz kornera, Krizmanić je glavom vratio loptu pred gol gdje je bio Matavž, a on lijepo prima loptu i iz okreta zabija.
63'
Izmjena! Izlazi Andrej Lazarov, ulazi Marko Soldo.
67'
Žuti karton dobio je Ivan Lepinjica.
76'
Izmjena! Izlazi Michael Agbekpornu, ulazi Mihail Caimacov.
76'
Izmjena! Izlazi Robert Murić, ulazi Samuel Bakia Nongoh.
79' Nakon kornera je lopta na drugu vratnicu došla do Međimorca, ali on nije uspio poslati loptu iza leđa Banića.
81' Lijep slalom Šakote, ali na kraju puca preko gola.
84'
Izmjena! Izlazi Tim Matavž, ulazi Mateo Leš.
87'
Izmjena! Izlazi Tomislav Štrkalj, ulazi Ante Šuto.
90' Tri minute nadoknade.
90'+1'
Izmjena! Izlazi Josip Mitrović, ulazi Sekou Matar Sagna.
90'+1'
Izmjena! Izlazi Jurica Pršir, ulazi Luka Kapulica.
90'+2' Šuto glavom, dosta nezgodno, ali malo preko gola.
90'+4' Kraj, Gorica napokon do pobjede.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!