SuperSport HNL, 24. kolo, 23.02.2024, 17:00 h, Stadion u Kranjčevićevoj
Suci: Mateo Erceg, Vedran Đurak, Dominik Benković; 4. sudac: Jakov Titlić
Ramon Mierez 90'+4' (11m)
Osijek
Susret počinje u 17:00 sati.
1' Kreće utakmica.
1' Prvotno je trebao Fabijan Krivak biti u početnoj postavi Lokomotive, ali umjesto njega je Robert Mudražija.
10' Prvih desetak minuta za sada bez značajnijih situacija pred oba gola.
12' Jugović je bio u dobroj situaciji, malo izvan kaznenog prostora, ali zamijenio je na trenutak ovaj nogomet s američkim.
29' Kalaica u skoku, ali udarac glavom je bio vrlo slab. Pišemo prvi udarac u okvir.
32'
GOL! Lokomotiva - Osijek 1:0
Mrežu je zatresao Art Smakaj.
32'

Goričan je ubacio iz slobodnog udarca, Malenica nije bio najodlučniji, a iskoristio je to Smakaj koji skreće loptu u mrežu.

36' Problemi za Čavlinu, traži se liječnička ekipa.
38' Vratar Lokomotive nastavit će s igrom.
45'
Žuti karton dobio je Jon Mersinaj.
45' Igrat će se još dvije minute nadoknade.
45'+1' Udarac iz okreta Brleka, ali ništa od toga. Nije bilo blizu.
45'+3' Kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Nikola Čavlina, ulazi Zvonimir Šubarić.
46'
Izmjena! Izlazi Enis Cokaj, ulazi Ladislav Almasi.
46'
Izmjena! Izlazi Petar Brlek, ulazi Darko Nejašmić.
46' Kreće nastavak susreta, Lokomotiva je ipak zamijenila vratara.
58' Nema značajnijih događanja početkom nastavka susreta.
59' Novi problemi kod Lokomotive, sada je Goričan ostao ležati. Vrlo brzo se pridigao i nastavio s igrom.
60' Solidan udarac Miereza, ali otišlo je to ipak iznad grede.
61'
Izmjena! Izlazi Roko Jurišić, ulazi Luka Zebec.
62' Sada na drugoj strani udarac Goričana, ali bez prevelike opasnosti za gol Osijeka.
64'
Izmjena! Izlazi Marin Šotiček, ulazi Lirim Kastrati.
65' Almasijev udarac glavom, ali ravno u Šubarića. Prvi udarac u okvir Osijeka.
71'
Izmjena! Izlazi Marin Leovac, ulazi Fran Žilinski.
73' VAR provjera zbog potencijalnog penala za Lokose, ali ništa do toga.
76' Jako opasna situacija pred golom Osijeka. Nakon kornera je Mudražija nekako uspio skrenuti loptu prema golu, ali otišlo je jako blizu stative.
77'
Izmjena! Izlazi Vedran Jugović, ulazi Nail Omerović.
85'
Izmjena! Izlazi Robert Mudražija, ulazi Feta Fetai.
86'
Izmjena! Izlazi Petar Pušić, ulazi Amar Zahirović.
88' Odlična šansa za Osijek. Brzo je izveden aut, lopta je došla do Miereza koji iskosa s pet metara puca, ali obranio je Šubarić!
89' Traže Osječani igranje rukom, skočila je cijela klupa.
90' Nastala je prava gužva, dok se čeka odluka.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+3' Jako dugo traje Ercegov pregled snimke.
90'+3' Penal!
90'+4'
GOL! 1:1! Najstrožu kaznu realizirao je Ramon Mierez.
90'+8'
Žuti karton dobio je Art Smakaj.
90'+8' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!