SuperSport HNL, 24. kolo, 25.02.2024, 15:00 h, Stadion u Maksimiru
Suci: Dario Bel, Goran Pataki, Marjan Tomas; 4. sudac: Zdenko Lovrić
Fran Brodić 90'+5' (11m)
1:0(0:0) Rijeka
Rijeka
Susret počinje u 15:00 sati.

Pretposljednja utakmica 24. kola SuperSport HNL-a igrat će se na Maksimiru. Vodeća Rijeka gostuje kod trećeplasiranog Dinama koji u dvoboj ulazi na krilima prolaska u osminu finala Konferencijske lige.

1' Počeo je susret.
4' Rijeka je krenula vrlo agresivno, visoko napada Modre koji još nisu prešli na riječku polovicu.
12' Još uvijek smo bez prilika na Maksimiru, malo jedni imaju inicijativu, malo drugi, ali konkretnih prijetnji još nema.
17'
Žuti karton dobio je Toni Fruk.
20' Očekivali smo malo jači ritam na Maksimiru, ovako izgleda kao da i jedni i drugi više brinu hoće li napraviti kakvu pogrešku nego što bi riskirali.
26' Ivanović se sjurio po desnoj strani, uklizao je izvan 16 metara Nevistić, pratio ga je Bernauer, Ivanović pada, a Bel daje žuti karton Nevistiću. Riječani su tražili crveni karton, Modri su tvrdili da prekršaja nije bilo... Provjerit će Bel na snimci.
30' I nakon pregleda snimke Bel je poništio prekršaj i žuti karton.
33'
Žuti karton dobio je Franjo Ivanović.
39' 39. minuta i prvi nekakav udarac na gol na susretu, uz ona dva blokirana na drugoj strani. Smolčić je opalio s ruba kaznenog prostora visoko preko gola.
45' Četiri minute nadoknade.
45'+1' Radeljić spašava Rijeku! Nakon ubačaja s desne strane, Petković je pucao glavom, a Radeljić izbio s gol linije! Prva prilika na susretu!
45'+5' Kraj prvog poluvremena, 0:0. Malo toga moglo se vidjeti, tek jedna prilika i to Petkovićeva iz sudačkog dijela prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Franjo Ivanović, ulazi Mirko Marić.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
47' Rijeka vodi 1:0! Fruk je ubacio iz slobodnog udarca, a Marić je glavom poslao loptu u mrežu! Tek što je ušao u igru!
50' Ipak nema pogotka, Marić je bio malo prebrz i ušao je u zaleđe kod ubačaja Fruka.
53' Sjajna prilika za Dinamo! Sučić je s lijeve strane poslao nisku loptu na drugu vratnicu gdje je sam bio Kaneko i očekivala se realizacija, ali on nije dobro primio loptu koja se odbija od njega u gol aut.
58'
Izmjena! Izlazi Petar Sučić, ulazi Arijan Ademi.
58'
Izmjena! Izlazi Takuro Kaneko, ulazi Dario Špikić.
63' Prijeti sada i Rijeka! Niska lopta došla je u sredinu s desne strane, Marić ju je pokušao petom skrenuti u mrežu, ali nije bio najprecizniji.
71' Fantastičan pokušaj Baturine, s 12-13 metara opalio je iz voleja u padu, lopta ide malo pokraj vratnice. Kakav bi to pogodak bio!"
74'
Žuti karton dobio je Marko Pjaca.
75'
Izmjena! Izlazi Arber Hoxha, ulazi Gabriel Vidović.
75'
Izmjena! Izlazi Bruno Petković, ulazi Fran Brodić.
75'
Izmjena! Izlazi Bruno Bogojević, ulazi Bruno Goda.
75'
Izmjena! Izlazi Toni Fruk, ulazi Dejan Petrovič.
86'
Izmjena! Izlazi Lindon Selahi, ulazi Niko Galešić.
86'
Izmjena! Izlazi Stefan Ristovski, ulazi Ronaël Julien Pierre-Gabriel.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+4' Kazneni udarac za Dinamo!
90'+5'
Žuti karton dobio je Bruno Goda.
90'+5'
GOL! 1:0! Najstrožu kaznu realizirao je Fran Brodić.
90'+5' Dinamo vodi 1:0, Brodić je bio miran i poslao je loptu u jednu stranu dok je Labrović izabrao drugu!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!