Hajduk
Susret počinje u 19:10 sati.
 Lokomotiva i Hajduk sastaju se u drugom današnjem, dvoboju u SuperSport HNL-u. Bit će to ujedno i njihova posljednja obaveza uoči odlaska na odmor.
1' Počeo je susret.
7' Prvi udarac na susretu, nakon kornera glavom je pucao Pukštas, ali dosta neprecizno.
12' Novi pokušaj Hajduka, Josip Brekalo opalio je izvana, ali nije bio precizan udarac, lopta ide i visoko i široko.
18'
GOL! Lokomotiva - Hajduk 0:1
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Jon Mersinaj.
18' Hajduk vodi 1:0! Trajkovski je s lijeve strane slao loptu prema drugoj vratnici, ona pogađa pred golom Mersinaja, vara Šubarića i završava u mreži!
24' Odlična prilika za goste, Benrahou je dobio loptu pred golom, pucao je iz okreta, ali nije dobro zahvatio loptu.
27' Smakaj puca izvana, lopta od bloka ide u korner.
28' Brekalo u jako dobroj situaciji, dobra tranzicija Hajduka i manjak domaćina u obrani, Brekalo je pucao iskosa s 12-13 metara, ali Šubarić odlično brani.
31' Još jednom Brekalo budi Šubarića, dobar udarac s ruba kaznenog prostora, ali vratar Lokosa brani.
37'
Žuti karton dobio je Marin Šotiček.
38'
GOL! Lokomotiva - Hajduk 0:2
38' Hajduk vodi 2:0! Gotovo identičan scenarij kao kod vodećeg (auto)gola. Ponovno je Trajkovski pucao izvana i ponovno lopta pogađa Mersinaja, vara Šubarića i ulazi u mrežu.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Nakon ubačaja s desne strane glavom puca Marić, lopta ide pokraj gola.
45'+2' Kraj prvog dijela Hajduk vodi 2:0.
46'
Izmjena! Izlazi Marin Leovac, ulazi Marko Vranjković.
46'
Izmjena! Izlazi Art Smakaj, ulazi Feta Fetai.
46'
Izmjena! Izlazi Yassine Benrahou, ulazi Noa Skoko.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
47'
GOL! Lokomotiva - Hajduk 0:3
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Branimir Kalaica.
47' Hajduk vodi 3:0, nevjerojatno, još jedan autogol! Sahiti jes lijeve strane poslao loptu u sredinu gdje je Kalaica koji skreće loptu u svoju mrežu.
49'
GOL! Lokomotiva - Hajduk 0:4
Mrežu je zatresao Josip Brekalo. Asistent je Aleksandar Trajkovski.
49' Lokomotiva se raspala, Trajkovski dugačkom loptom pronalazi Brekala koji dolazi pred Šubarića i lobuje ga za 4:0!
52'
GOL! Lokomotiva - Hajduk 1:4
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Mateo Jurić-Petrašilo.
52' Lokomotiva smanjuje! Čudnim čudom četvrti autogol na ovom susretu! Jurić-Petrašilo vraćao je loptu prema Buljanu, on je užasno reagirao i lopta mu prolazi kroz noge. Lokomotiva smanjuje ni kriva ni dužna.
62'
Izmjena! Izlazi Robert Mudražija, ulazi Fabijan Krivak.
66'
GOL! Lokomotiva - Hajduk 2:4
Mrežu je zatresao Duje Čop.
66' Fantastičan pogodak Duje Čopa iz slobodnog udarca! S nekih 25 metara Čop je opalio u sami gornji kut i smanjio na 2:4
70' Sjajna prilika za Lokomotivu, Šotiček je vukao loptu i dao u sredinu za samog Čopa koji loše reagira i promađuje cijelu loptu.
72'
GOL! Lokomotiva - Hajduk 2:5
Mrežu je zatresao Aleksandar Trajkovski. Asistent je Filip Uremović.
72' 5:2 za Hajduk! Nakon kornera nastala je gužva u kaznenom prostoru Lokomotive, napucana lopta u Uremovića odbija se do samog Trajkovskog koji iz blizine zabija.
77'
Izmjena! Izlazi Emir Sahiti, ulazi Vadis Odjidja-Ofoe.
80' Malo je nedostajalo za šesti gol, Odjidja je opalio snažno izvana i zatresao gredu.
81'
Izmjena! Izlazi Silvio Goričan, ulazi Antonio Baždarić.
81'
Izmjena! Izlazi Aleksandar Trajkovski, ulazi Mateo Bačić.
89'
Izmjena! Izlazi Borna Buljan, ulazi Raul Bezeljak.
89'
Izmjena! Izlazi Mateo Jurić-Petrašilo, ulazi Francisco Reis Ferreira Ferro.
90' Pet minuta nadoknade, ali bit će i više, deseci baklji su završile u terenu.
90'+6' Odlučio je Bel u dogovoru s kapetanima da se neće nastaviti i odsvirao je kraj. Hajduk slavi 5:2!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!