SuperSport Hrvatski kup, Osmina finala, 05.12.2023, 16:00 h, Gradski stadion Varaždin
Susret počinje u 16:00 sati.
1' Kreće utakmica.
7'
GOL! Varaždin - Istra 1961 1:0
Mrežu je zatresao Marin Pilj. Asistent je Leon Belcar.
7'

Lijepa akcija Varaždinaca. Drožđek je ubacio s lijeve strane na drugu stativu, Belcar je glavom spustio za Pilja, a ovaj sa sedam metara poentirao.

12' Osim pogotka Varaždinaca, nismo vidjeli previše konkretnijih situacija na obje strane.
13' Dobar ubačaj gostiju, Jelenić je umalo skrenuo loptu u vlastitu mrežu.
18' Nova prilika za Varaždin, bio je to Belcar, ali branič Istre odbija u korner.
29' Istra dolazi do protivničkog kaznenog prostora, ali Varaždinci se dobro brane i fokusirani su na kontre i polukontre.
33' Domjanić je izvrnuo gležanj, nije lijepo izgledalo.
34' Domjanić bi trebao moći nastaviti susret.
35'
GOL! Varaždin - Istra 1961 1:1
Mrežu je zatresao Zoran Josipović. Asistent je Moris Valinčić.
35'

Valinčić je ubacio s lijeve strane, a Josipović je krasno petom skrenuo u mrežu.

38'
Žuti karton dobio je Moris Valinčić.
45' Još minuta nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Niko Domjanić, ulazi Michele Šego.
46' Kreće nastavak.
46' Odmah šansa za goste, ali nema promjene rezultata. Petrusenko je poslao loptu preko gola.
55'
GOL! Varaždin - Istra 1961 1:2
Mrežu je zatresao Elias Zaian Filet.
55'

Preokret Istre, a loptu je u mrežu iz blizine skrenuo Elias Filet.

58' Marešić iz slobodnog udaraca, ali ravno u Silića.
60'
Žuti karton dobio je Elias Zaian Filet.
63'
Izmjena! Izlazi Domagoj Drožđek, ulazi Fran Brodić.
64' Vraća se Brodić na teren nakon gotovo dva mjeseca.
64'
Izmjena! Izlazi Antonio Boršić, ulazi Karlo Bručić.
66' Vukčević je predugo čekao za ubacivanje, Marešić je uklizao i odbio u korner.
70' Penal za Varaždin!
70' Valinčić je skrivio kazneni udarac nakon starta nad Mitrovskim, nema drugog žutog kartona.
70'
GOL! 2:2! Najstrožu kaznu realizirao je Igor Postonjski.
71'

Postonjski je bio siguran s 11 metara.

73' Odličan pokušaj Šege s ruba 16 metara iskosa, ali otišlo je malo kraj gola.
77'
Izmjena! Izlazi Zoran Josipović, ulazi Ante Erceg.
77'
Izmjena! Izlazi Elias Zaian Filet, ulazi Matej Vuk.
77'
Izmjena! Izlazi Sebastian Nebyla, ulazi Darwin Matheus.
78'
Izmjena! Izlazi Leon Belcar, ulazi Mario Marina.
81'
GOL! Varaždin - Istra 1961 3:2
Mrežu je zatresao Michele Šego. Asistent je Marko Vukčević.
81'

Novi preokret! Ubacio je Vukčević, a Šego glavom skrenuo loptu u gol. Tražili su Puljani prekršaj strijelca trećeg gola, ali Lovrić se nije oglasio.

85'
Izmjena! Izlazi Moris Valinčić, ulazi Salim Fago Lawal.
85'
Izmjena! Izlazi Mario Čuić, ulazi Mladen Devetak.
86'
Žuti karton dobio je Dimitri Mitrovski.
87'
Izmjena! Izlazi Dimitri Mitrovski, ulazi Lovro Banovec.
90' Varaždin je sada dva puta izašao u polukontre, ali nije uspio uputiti ozbiljniji pokušaj.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+2' Vuk pogađa Banoveca koji odbija u korner. Pritisak Istre.
90'+4'
Žuti karton dobio je Josip Silić.
90'+5' Kraj susreta.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!