Matija Tunjić
79'
Petra Mandić
Susret počinje u 14:50 sati.
 U susretu 29. kola SuperSport Prve NL Vukovar 1991 dočekuje na svom terenu Dubravu. Domaćin u ovaj susret ulazi oslavljen neigranjem nekolicine pojedinaca.
1' Kreće utakmica.
3' Prvi udarac na susretu, obranio je Mustapić udarac Čabrajića.
10' Ikenna je uzeo loptu ispred Pelka koji bi bio u velikoj šansi.
14' Činilo se 0:1 za goste, ali dosuđeno je zaleđe Juranoviću!
19' Juranoviću je lopta krivo odskočila u trenutku šuta pa je otišla visoko preko gola.
28' Po jedna zanimljivija situacija na obje strane do sada na susretu.
31' Tražio je domaćin penal zbog igranja rukom Ljubanovića, ali ništa od najstrože kazne.
35'

Čudesan prodor Vasilja, izbacio je driblingom braniče Vukovara, ali pogodio je stativu!

40' Nova šansa za goste! Pucao je Palić, obranio je domaći vratar, lopta se odbija do Juranovića koji je šalje kraj gola.
45' Kraj prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Clement Ferdinand Chigozie Ikenna, ulazi Ivan Bošnjak.
46'
Izmjena! Izlazi Nikola Jakovljević, ulazi Jan Raužan.
46'
Izmjena! Izlazi Vanja Pelko, ulazi Ivan Baković.
46' Kreće nastavak susreta.
49'
GOL! Vukovar '91 - Dubrava 0:1
Mrežu je zatresao Ivan Bošnjak.
49'

Dubrava je dobro krenula u nastavak susreta, Bungić je blokirao pokušaj Juranovića i odbio u korner. Iz tog kornera lopta dolazi do Bošnjaka koji neometan puca sa sedam metara i tek po ulasku u igru postiže pogodak!

51' Prilika za Vukovarce, nakon slabo odbijene lopte. Pucao je Wehrman, no nije bio precizan.
55'
GOL! Vukovar '91 - Dubrava 1:1
Mrežu je zatresao Törles Knöll. Asistent je Marlon Roos Trujillo.
55'

Nije dugo trajalo vodstvo Dubrave, Trujillo je asistirao za Knolla koji poentira iz teške situacije.

60' Usamljen nakon kornera bio je Andačić čiji udarac glavom odlazi preko gola.
62' Tino Jukić je snažno pucao iz slobodnog udarca, boksao je Mustapić!
67'
Izmjena! Izlazi Luka Vrbančić, ulazi Noa Vugrinec.
67'
Izmjena! Izlazi Robert Janjiš, ulazi Ivan Dominić.
72' Vrlo dobar pokušaj Raužana izvana, otišlo je malo iznad grede.
72'
Izmjena! Izlazi Paul Bismarck Tabinas, ulazi Ibrahima Sory Berete.
75'
Izmjena! Izlazi Törles Knöll, ulazi Noel Đurković.
79'
Izmjena! Izlazi Jakov-Anton Vasilj, ulazi Matija Tunjić.
79'
Izmjena! Izlazi Marlon Roos Trujillo, ulazi Emin Spahić.
82'
GOL! Vukovar '91 - Dubrava 2:1
Mrežu je zatresao Ivan Baković.
82'

Vukovarci dolaze do preokreta, Đurković je poslao loptu u peterac, prvi udarac odbio je Mustapić, no lopta se od igrača domaće momčadi, Ivana Bakovića, odbila u mrežu.

90' Jako dobar udarac Juranovića iz prekida, ali obranio je domaći vratar!
90' Četiri minute nadoknade.
90'+2'
GOL! Vukovar '91 - Dubrava 3:1
Mrežu je zatresao Robin de Jesus Gonzalez Ruiz. Asistent je Noel Đurković.
90'+2'

Bacili su gosti karte u napad što im se osvetilo. Kontra dva na jedan, Đurković je poslao loptu u peterac gdje je Robin Gonzalez lako skreće u praznu mrežu.

90'+5' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!