Luka Ćubel
86'

Igor Budiša
Susret počinje u 15:50 sati.
 U prvom susretu 32. kola SuperSport Prve NL Zrinski gostuje u Vukovaru gdje traži sva tri boda kako bi kao vodeći ugostio Šibenik u prvom kolu.
1' Počeo je susret.
3' Prva prilika na susretu i to za domaćina, bijeg Gonzaleza koji ulazi u 16 metara, ali u posljednji trenutak dostigao ga je Dalić.
15' Travnjak u Vukovaru nije najidealniji za igru, bilo je kiše i danas i na nekim mjestima još ima vode.
23' Vrlo je sparno u Vukovaru, sudac Melnjak prekinuo je utakmicu zbog osvježenja.
27' Korov se našao u dobroj situaciji, ušao u 16 metara, ali onda gubi loptu.
28' Odmah prilika i na drugoj strani, Tabinas je krenuo prema golu, pucao iskosa, ali u Stanića.
40' Ušli smo u posljednjih pet minuta prvog dijela, vrlo skromnog s prilikama, teren je dosta težak za igru.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, bez pogodaka.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
49' Možda i najbolja prilika na susretu, Mato Stanić je ciljao s 20 metara iskosa, Mandića je skoro iznenadila ta lopta, domaći vratar odbija u korner.
61' Napokon malo veće uzbuđenje! Zrinski je krenuo prema naprijed i ostavio puno prostora, Tabinas se sjurio prema golu, ali se spetljao u 16 metara, uspio gurnuti loptu do Roosa koji s ruba 16 metara puca pokraj gola.
64'
GOL! Vukovar '91 - Zrinski 1:0
Mrežu je zatresao Robin de Jesus Gonzalez Ruiz.
64' Vukovar vodi 1:0! Tabinas je pobjegao Eskinji i ubacio u sredinu gdje je Gonzalez koji odlično skreće loptu u mrežu!
67'
Izmjena! Izlazi Petar Korov, ulazi Ivijan Svržnjak.
75' Jako dobra situacija za goste, ubačaj pred gol, glavom je na loptu išao Dogan, ali bio je malo prekratak.
76'
Izmjena! Izlazi Gabriel Eskinja, ulazi Toni Vinogradac.
76'
Izmjena! Izlazi Marlon Roos Trujillo, ulazi Vanja Pelko.
77'
Izmjena! Izlazi Mateo Andačić, ulazi Jordy Hendrik Nicolaus Wehrmann.
78' Kazneni udarac za Zrinski, lopta je u ruku pogodila Tabinasa!
79'
GOL! 1:1! Najstrožu kaznu realizirao je Dominik Dogan.
79' Dogan vara Mandića, 1:1!
81'
Žuti karton dobio je Vedran Dalić.
82' Rugašević ubacuje iz kornera, Jukić skreće loptu, ali ona ide malo pokraj gola.
84' Velika obrana Mandića! Nakon kornera lopta dolazi do Svržnjaka koji puca, ali Mandić s gol linije odbija!
85'
GOL! Vukovar '91 - Zrinski 1:2
Mrežu je zatresao Domagoj Jelavić.
85' Preokret gostiju!! Ubačaj iz kornera, s prve vratnice idealno glavom puca Jelavić, lopta sve prelijeće i završava u suprotnom gornjem kutu!
86'
Izmjena! Izlazi Amar Pekarić, ulazi Luka Ćubel.
88' Kazneni udarac za Vukovar, Stanić je srušio Knolla!
89' Puca Knöll, brani Marin Stanić, fantastično je pročitao stranu i obranio!
90'
Izmjena! Izlazi Paul Bismarck Tabinas, ulazi Ivan Radošević.
90' Četiri minute nadoknade.
90'
Izmjena! Izlazi Kristijan Čabrajić, ulazi Noel Đurković.
90'+4'
Žuti karton dobio je Mario Tadić.
90'+5' Svržnjak probava iskosa, brani Mandić.
90'+6' Kraj, Zrinski odnosi pobjedu!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!