Noa Vugrinec
86'

Petra Mandić
Susret počinje u 14:50 sati.
 Šibenik u susretu 32. kola SuperSport Prve NL dočekuje na svom travnjaku Dubravu. U ovom kolu igra mu samo pobjeda ako želi u posljednjem kolu odlučivati o prvom mjestu.
1' Počeo je susret.
3' Lopta je u mreži Dubrave, ali kratko je trajalo slavlje, Deliću je dosuđeno zaleđe.
6' Odlična prilika za Šibenčane, nakon ubačaja s desne strane, Gačić puca glavom pokraj vratnice.
8' Još jedna odlična prilika za domaćina, Cvijanović je ubacio za Laću koji puca s desetak metara, ali Šarkanj odlično brani.
16'
Izmjena! Izlazi Ivan Cvijanović, ulazi Kristijan Pavičić.
20' Dobra lopta Majića za Laću koji prolazi vratara, ali odlazi previše ukoso i lopta ide pokraj vratnice.
24' Nižu se prilike, Šibenčani su puno opasniji i gol visi u zraku.
27' Delić je došao iskosa pred Šarkanja, ali vratar Dubrave odlično se postavio i obranio ovaj pokušaj.
31' Nova odlična prilika, Kolega je probao, gađao je suprotni kut, lopta ide pokraj gola.
32' Veliki broj Dubravinih prvotimaca je na klupi i ova postava se jako teško nosi sa Šibenčanima.
33' Nova šansa za domačina, Laća je pucao s desetak metara u Šarkanja.
35' Majić iz slobodnog udarca gađa u gornji kut, sjajno brani Šarkanj.
37' Greda! Majić je prošao i pronašao pred golom Laću koji pogađa gredu!
39' Opet greda! Delić je bio sam pred Šarkanjom i opalio je u gredu! Nevjerojatno koliko je toga Šibenik zapucao.
42'
GOL! Šibenik - Dubrava 1:0
Mrežu je zatresao Ivan Delić.
42' Šibenik apsolutno zasluženo vodi 1:0! Odličan napad domaćina, Laća je ubacio s lijeve strane, a Delić u sredini uklizao i poslao loptu u mrežu.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, potpuna dominacija za Šibenika, Dubrave nema nigdje.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
57' Prva konkretnija prilika u drugom dijelu, odlična lopta za Laću u 16 metara, ali puca pokraj gola.
58'
Izmjena! Izlazi Sirong Li, ulazi Jan Raužan.
69'
Izmjena! Izlazi Ivan Laća, ulazi David Toševski.
69'
Izmjena! Izlazi Ivan Delić, ulazi Joseph Iyendjock.
80' Ulazimo u posljednjih deset minuta, drugi dio neusporedivo siromašniji od prvog.
83'
Žuti karton dobio je Lovro Dobrić.
86'
Izmjena! Izlazi Jakov-Anton Vasilj, ulazi Noa Vugrinec.
88'
Izmjena! Izlazi Toni Kolega, ulazi Iker Pozo.
90' Tri minute nadoknade.
90'+4' Kraj susreta, odluka o putniku u SuperSport HNL pada u nedjelju na Gradskom vrtu.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!