Sergej Milinković-Savić
87'
Dragan Stojković
Susret počinje u 21:00 sati.
 Srbija ima samo bod, a Danska tek dva boda. Ovo je i jednima i drugim susret koji im donosi prolaz u nokaut fazu u slučaju pobjede.
1' Počeo je susret.
4'
Žuti karton dobio je Nikola Milenković.
5' Dobra akcija Danaca, Eriksen je iz slobodnog udarca prodao dodavanje na prvog Danca, bio je to Wind koji je pucao iz okreta, ali ravno u Rajkovića.
15' Puno bolji ritam u ovom susretu nego u dvoboju Engleske i Slovenije, ali osim onog udarca Winda, nije bilo opasnost.
17' Ubačaj na peterac gdje se našao Bah, imao je Živkovića na leđima, ali uspio je pucati glavom pokraj gola. Tražio je i prekršaj, ali Francuz ga nije sudio.
21' Ilić gubi loptu pred svojim kaznenim prostorom, lopta dolazi do Eriksena koji puca, ali Rajković skreće u korner.
27'
Žuti karton dobio je Jonas Wind.
30'
Žuti karton dobio je Morten Hjulmand.
31' U Münchenu Danska dosta bolja, od Srbije još ništa nismo vidjeli.
32' Hojlund puca s ruba kaznenog prostora, gađa u donji kut, brani Rajković.
39' Odlična prilika otvorila se za Dance, ubačena lopta s desne strane dolazi do Winda koji je posve sam na 14 metara, ali u trenutku udarca se okliznuo.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Jonas Wind, ulazi Andreas Skov Olsen.
46'
Izmjena! Izlazi Nemanja Gudelj, ulazi Luka Jović.
46'
Izmjena! Izlazi Lazar Samardžić, ulazi Dušan Tadić.
51' Novi igrač u postavi Danske, Skov Olsen, pucao je s lijeve strane, lopta se odbija od Milenkovića i odlazi pokraj gola.
53' Nisu se dugo veselili navijači Srbije, Andersen je poslao loptu u svoiju mrežu nakon što ju je Jović iskosa poslao pred gol, ali već je Jović bio u malom zaleđu, ništa od gola.
59'
Izmjena! Izlazi Rasmus Hojlund, ulazi Kasper Dolberg.
65' Jako lijepo je izgledalo, nakon ubačaja iz kornera glavom je pucao Vestergaard, ali Rajković je odlično postavljen.
67'
Izmjena! Izlazi Ivan Ilić, ulazi Dušan Vlahović.
73'
Izmjena! Izlazi Srđan Mijailović, ulazi Filip Mladenović.
77'
Izmjena! Izlazi Morten Hjulmand, ulazi Victor Kristiansen.
77'
Izmjena! Izlazi Alexander Bah, ulazi Thomas Delaney.
81' Iznenada se otvorila prilika za Srbiju, danska obrana postavila se vrlo mekano, lopta se odbila do Mitrovića koji je pucao iskosa, gađao suprotni kut i nije pogodio.
83'
Žuti karton dobio je Aleksandar Mitrović.
86' Vrlo opasan ubačaj Maehlea, činilo se da lopta ide prema gola, na drugoj vratnici bila su dva Danca i Živković, ali lopta je završila pokraj gola.
87'
Izmjena! Izlazi Saša Lukić, ulazi Sergej Milinković-Savić.
88'
Izmjena! Izlazi Christian Eriksen, ulazi Yussuf Poulsen.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+2' Dobra prilika za Srbiju, lopta za Milinković-Savića na rubu 16 metara, ali puca loše, Schmeichel brani.
90'+6' Kraj, 0:0, Danska prolazi dalje, Srbija se pridružuje Hrvatskoj.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!