84'

Branko Karačić
Susret počinje u 17:30 sati.
1' Kreće utakmica.
10' Prošlo je uvodnih deset minuta, za sada bez konkretnijih šansi na obje strane.
14' Vidjeli smo po jedan udarac sa svake strane, ali nijedan nije bio opasan.
19' Roos je ubacio, glavm je probao Pelko, ali nije najbolje zahvatio loptu.
21' Stanka za osvježenje.
23' Nastavlja se utakmica.
33' Za sada nijedna momčad ne dominira niti stvara šanse. Posjed lopte gotovo je jednak.
34' Udarac Vukovaraca izvana, ali ipak malo previše neprecizan bio je Andačić.
38' Andačić je sada ponovno opalio izvana. Bilo je bolje nego nekoliko minuta ranije, ali ipak ne toliko da se nešto promijeni.
39' Odličan udarac Sesvećana, prvi u okvir gola. Regetaš je silovito opalio, ali odbio je Mandić!
39'
Žuti karton dobio je Robin Gonzales.
41' Odlična lopta Horvata za Pelka koji se sjurio prema golu, no Agić je izvrsno reagirao i odbio loptu.
43'
Žuti karton dobio je Petar Antolković.
45' Minuta nadoknade.
45'+2'
GOL! Sesvete - Vukovar '91 0:1
Mrežu je zatresao Tino Jukić.
45'+2'

Iz prvog udarca u okvir Vukovarci vode. Visoka lopta vraćena je u kazneni prostor, Tino Jukić izbjegao je zaleđe i poentirao! Kraj prvog poluvremena!

46' Kreće drugo poluvrijeme.
47' Odlična akcija i pokušaji Sesveta na otvaranju drugog poluvremena. Prvo je udarac Ljubanovića sjajno obranio Mandić, a u nastavku akcije vratar Vukovara uhvatio je u ruke loptu nakon udarca Kulenovića!
51'
Žuti karton dobio je Noel Đurković.
57'
Izmjena! Izlazi Ivan Abramović, ulazi Diogo Cardoso De Carvalho.
59'
Izmjena! Izlazi Noel Đurković, ulazi Toni Lun Bončina.
60'
Žuti karton dobio je Paul Bismarck Tabinas.
63'

Velika šansa za Vukovar! Nakon ubačaja iz kornera Pelko je pucao s pet metara, a Kulenović očistio s gol linije!

65' Jako dobar pokušaj Dioga s 20 metara, otišlo je malo iznad grede.
68' Pauza za osvježenje.
69'
Izmjena! Izlazi Marlon Roos Trujillo, ulazi Niko Garić.
70' Nastavlja se utakmica.
70'
Izmjena! Izlazi Domagoj Regetaš, ulazi Mateo Topić.
70'
Izmjena! Izlazi Niko Cindrić, ulazi Patrik Bošnjak.
76'
Žuti karton dobio je Tin Kulenović.
78' Pelko je pokušao lukavo prebaciti Šuškovića, ali završila je lopta na mreži.
79'
Izmjena! Izlazi Lovro Banovec, ulazi Kangho Jang.
79'
Izmjena! Izlazi Ivor Ljubanović, ulazi Bartol Kardum.
80' Odlična kombinacija Vukovaraca, Pelko se sjurio prema šesnaestercu i opalio, ali obranio je Šušković!
84'
Izmjena! Izlazi Vanja Pelko, ulazi Keyendrah Simmonds.
86' Topić je dobro opalio s 20 metara, ali ipak nije bio najprecizniji.
87' Topić opet iz poluvoleja, no nije bio najopasniji udarac.
90' Pet minute nadoknade.
90'+4'
Žuti karton dobio je Tino Jukić.
90'+6' Kraj susreta.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!