SuperSport Prva NL, 2. kolo, 24.08.2024, 16:00 h, Stadion Borovo naselje, Vukovar
Suci: Igor Pajač (Sveti Ivan Zelina), Željko Bučar (Duga Resa), Bruno Geller (Sveti Ivan Zelina)
Mateo Andačić
46'
51
Noel Đurković
64'
11
Keyendrah Qwamalik Tegan Simmonds
71'
17
Noah Vuko
77'
Josip Vuica
46'
20
Fran Pejić
46'
4
Luka Matković
67'
15
Luka Baričjak
77'
Mato Neretljak
Susret počinje u 16:00 sati.
 U prvom današnjem susretu drugog kola SuperSport Prve NL Vukovar na svom travnjaku dočekuje momčad Zrinskog. Vukovarci su u sezonu ušli pobjedom u gostima, a Zrinski domaćim porazom.
1' Počeo je susret.
1'
GOL! Vukovar 1991 - Zrinski 1:0
Mrežu je zatresao Miran Horvat.
1' 55 sekundi trebalo je domaćinu za pogodak! Tadić je ubacio, a Horvat sjajno glavom skrenuo loptu u mrežu!
4' Nova velika prilika za domaćina, odlična tranzicija, lopta za Bončinu koji puca s ruba 16 metara, ali pokraj gola.
10' Pobjegao je Pelko u kontru, ušao u 16, ali otišao malo previše ukoso i Stanić je to uspio odbiti u korner.
14' Lopta je završila u mreži, ali pogodak nije priznat zbog zaleđa, čini se netočno dosuđenog. Roos je opalio izvana, Stanić je odbio loptu, na nju je natrčao Bončina i poslao je u mrežu. Označeno je da je Bončina bio u zaleđu, no snimka pokazuje suprotno.
23' Prva prilika za goste, ubačena lopta iz slobodnog udarca, na drugoj vratnici dolazi do Jajala koji se nije najbolje snašao i pucao je preko gola.
29' Dosta neugodan pokušaj Gonzaleza s 13-14 metara iskosa, Stanić je to izboksao.
35' Dobar ubačaj s lijeve strane na drugu vratnicu, tamo je sam Roos koji puca iz prve u vanjski dio mreže.
44' Kakav promašaj Pelka! Dobio je odlično loptu na ulasku u 16 metara, dobro ju je i primio, ali pucao je pokraj vratnice. Vukovar je već mogao puno puta riješiti pitanje pobjednika.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, Vukovar vodi 1:0.
46'
Izmjena! Izlazi Niko Garić, ulazi Mateo Andačić.
46'
Izmjena! Izlazi Domagoj Vidović, ulazi Josip Vuica.
46'
Izmjena! Izlazi Patrick Pejić, ulazi Fran Pejić.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
60' Drugo poluvrijeme ipak dosta siromašnije od prvog, još bez pravih šansi.
64'
Izmjena! Izlazi Robin de Jesus Gonzalez Ruiz, ulazi Noel Đurković.
64'
Žuti karton dobio je Matko Zirdum.
65' Andačić je nabacio, Jukić puca glavom malo preko gola, ovo je bilo najbliže pogotku što smo vidjeli u drugom dijelu.
67'
Izmjena! Izlazi Bojan Knežević, ulazi Luka Matković.
71'
Izmjena! Izlazi Vanja Pelko, ulazi Keyendrah Qwamalik Tegan Simmonds.
75'
GOL! Vukovar 1991 - Zrinski 2:0
Mrežu je zatresao Mateo Andačić.
75' Krasan pogodak Andačića! Opalio je s dobrih 20 metara poluvisoko u kut, Stanić se nije niti pomaknuo!
77'
Izmjena! Izlazi Ivan Jajalo, ulazi Luka Baričjak.
77'
Izmjena! Izlazi Toni Lun Bončina, ulazi Noah Vuko.
79'
GOL! Vukovar 1991 - Zrinski 3:0
Mrežu je zatresao Mario Tadić.
79' Krasna solo akcija Tadića koji je ušao u 16 metara, okrenuo lakoćom čuvara i onda pogodio u suprotni kut za 3:0!
90' Tri minute nadoknade.
90'+1'
Žuti karton dobio je Noah Vuko.
90'+2'
Žuti karton dobio je Keyendrah Qwamalik Tegan Simmonds.
90'+4' Kraj, Vukovar slavi s 3:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!