Slobodan Grubor
Susret počinje u 16:00 sati.
 U prvom nedjeljnom susretu trećeg kola SuperSport Prve NL Zrinski na travnjaku osječkog Gradskog vrta dočekuje momčad Orijenta.
1' Počeo je susret.
5' Odlična prilika za goste, Galešić je proigrao Monjca koji puca iskosa, ali odlično brani Marin Stanić.
8' Prijete i domaćini! Nakon ubačene lopte s desne strane, Curać je odbio loptu, točno na nogu Kneževića koji gađa u suprotni kut, ali brani Curać
23' Nakon dužeg vremena napokon jedna prilika, ubačena lopta s desne strane, Faal je pucao glavom, izgledalo je to dobro, ali lopta ide pokraj gola.
33' Dosta neugodan pokušaj Valjana izvana, lopta je išla prema gornjem kutu, ali vratar Stanić je odbija u korner.
41' Velika prilika, Karalić je ubacio s desne strane, Pejić je došao ispred Bagadura, čini se kako je htio primiti loptu, ali ona se odbija od njega i opanso prolazi uz vratnicu.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela, 0:0.
46'
Izmjena! Izlazi Martin Pajić, ulazi Mateo Mendeš.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
48' Jako loša reakcija Faala koji je uzeo loptu i krenuo prema kaznenom prostoru, imao je samog Bubnjara, ali odlučio se na udarac koji se pretvorio u lagano dodavanje vrataru Staniću.
53' Orijent je ostavio previše prostora Korovu koji dolazi do 17 metara ima čist put prema golu, puca, ali Curać sjajno brani.
55' Jako dobra situacija sada na drugoj strani, Galešić je sa 16-17 metara gađao u gornji kut, lopta je prošla vrlo blizu vratnice.
62'
Izmjena! Izlazi Mario Ljevar, ulazi Luka Matković.
62'
Izmjena! Izlazi Bojan Knežević, ulazi Domagoj Vidović.
64' Monjac je bio u odličnoj situaciji, dobio je loptu u kaznenom prostoru i pucao iskosa, Stanić brani, a ponovljeni pokušaj ide pokraj gola.
71' Još jednom brani Curać! Vukušić je proigrao Korova koji puca iz okreta s desetak metara, ali vratar Orijenta je i to obranio.
73'
GOL! Zrinski - Orijent 1:0
Mrežu je zatresao Ante Vukušić.
73' Zrinski vodi 1:0! Vidović je sjajno ubacio u 16 metara za Vukušića koji dolazi sam pred Curaća i zabija za 1:0!
75'
Izmjena! Izlazi Sanin Muminović, ulazi Nikola Medojević.
75'
Izmjena! Izlazi Karlo Valjan, ulazi Nedim Hadžić.
76'
Žuti karton dobio je Antonio Galešić.
78' Kazneni udarac za domaćina! Karalić je ušao u 16 metara, Bagadur mu je podmetnuo nogu i skrivio kazneni udarac. Sudac je prvo pokazao na slobodni udarac, ali na sugestiju pomoćnika pokazao je na 11 metara.
80'
GOL! 2:0! Najstrožu kaznu realizirao je Ante Vukušić.
80' Vukušić je miran, Curać nije pšogodio stranu, Zrinski vodi 2:0!
82'
Izmjena! Izlazi Petar Korov, ulazi Fran Pejić.
84'
Izmjena! Izlazi Baboucarr Faal, ulazi Matej Momčilovski.
84'
Izmjena! Izlazi Filip Braut, ulazi Andro Švrljuga.
87'
Izmjena! Izlazi Ante Vukušić, ulazi Josip Vuica.
90'
Žuti karton dobio je Mateo Mendeš.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+5'
Žuti karton dobio je Emir Karalić.
90'+5'
Žuti karton dobio je Andrija Bubnjar.
90'+6' Kraj, Zrinski odnosi pobjedu 2:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!