Josip Vuica
83'

Mato Neretljak
Susret počinje u 17:00 sati.
 U prvom susretu četvrtog kola SuperSport Prve NL Sesvete na svom travnjaku dočekuju Zrinski. Nakon startnog poraza upisali su dvije pobjede, a Zrinski je pak krenuo s dva poraza pa prvi put slavio u prošlom kolu.
1' Počeo je susret.
6'
GOL! Sesvete - Zrinski 1:0
Mrežu je zatresao Ivor Ljubanović. Asistent je Ivan Kukavica.
6' Odličan start Sesvećana i vodstvo već od šeste minute! Dobra akcija domaćina, lopta na desnu stranu za Kukavicu koji ubacuje na peterac, tamo je u skoku Ivor Ljubanović koji lakoćom glavom zabija za vodstvo!
13' Dobro Sesvećani izgledaju u početku susreta, brži su i konkretniji, Zrinski još nije zaprijetio.
22'
Žuti karton dobio je Bojan Gvozdenović.
32' Odmaknuo je Zrinski u potpunosti Sesvećane od svog gola i prebacio je igru na polovicu domaćina, ali još uvijek Šušković potpuno bez posla.
36' Sjajno je Pajić prošao kroz obranu Sesvećana, sve je odlično napravio osim tog posljednjeg dodavanja koje je završilo kod Nike Cindrića.
43'
Žuti karton dobio je Ivan Kukavica.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Vratnica! Patrick Pejić je ubacio iz slobodnog udarca, a Vukušić glavom prebacio loptu koja pogađa vratnicu!
45'+2' Kraj prvog dijela, 1:0.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Luka Matković, ulazi Bojan Knežević.
46'
Izmjena! Izlazi Domagoj Regetaš, ulazi Caio da Cruz Oliveira Queiroz.
55' Prva prilika u drugom dijelu, lopta je ubačena s desne strane, Vukušić je bio u skoku i probao glavom, ali je loše zahvatio loptu koja ide daleko od gola.
56'
Izmjena! Izlazi Mateo Topić, ulazi Ante Matić.
60' Slobodnjak za Zrinski na nekih 20 metara, Pejić je pucao, ali jako loše, ravno u ruke vratara koji se nije ni poomaknuo.
63'
Izmjena! Izlazi Patrick Pejić, ulazi Domagoj Vidović.
66'
Žuti karton dobio je Bojan Knežević.
69' Banovec je odlično pripremio priliku za Ljubanovića, ali on iz dobre pozicije puca jako loše. Nisko, slabo, ravno u vratara.
71' Sjajna prilika za Matića koji se izborio za udarac s desetak metara iskosa, pucao je snažno u bliži kut, ali malo pokraj vratnice.
73'
Izmjena! Izlazi Ivor Ljubanović, ulazi Diogo de Carvalho Cardoso.
73'
Izmjena! Izlazi Ivan Kukavica, ulazi Jaka Korošec.
73'
Izmjena! Izlazi Leo Janković, ulazi Josip Sušić.
75'
Žuti karton dobio je Emanuel Črnko.
83'
Izmjena! Izlazi Mateo Mendeš, ulazi Josip Vuica.
88' Opasno je opalio s više od 20 metara Vidović, lopta je išla prema donjem kutu i prošla malo pokraj vratnice. Prije toga gosti su tražili kazneni udarac, nakon puno naguravanja u 16 metara, na travi je završio Bojan Knežević.
89'
Izmjena! Izlazi Emanuel Črnko, ulazi Marin Brigić.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+3'
Žuti karton dobio je Tin Kuprešak.
90'+5' Kraj, Sesvete odnose pobjedu 1:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!