SuperSport Prva NL, 4. kolo, 09.09.2024, 17:00 h, Vukovar, Stadion Borovo naselje
Suci: Antonio Melnjak (Rijeka), Marko Balen (Rijeka), Josip Bošnjak (Zagreb)
Keyendrah Qwamalik Tegan Simmonds
63'
13
Martin Majnovics
63'
21
Niko Garić
81'
17
Noah Vuko
88'
23
Karlo Bungić
88'
Martin Vrdoljak
46'
9
Ivan Lozić
65'
11
Mate Bajić
65'
29
Marko Pervan
74'
14
Filip Jazvić
79'
Siniša Sesar
Susret počinje u 17:00 sati.
 Na rasporedu je posljednji susret četvrtog kola SuperSport Prve NL. Vukovar 1991 na svom travnjaku dočekuje momčad Cibalije.
1' Počeo je susret.
5' Prva prilika na susretu, ubačena je lopta s lijeve strane, Pelko je bio sam na 6-7 metara, ali pucao je glavom vrlo loše.
13'
Žuti karton dobio je David Bosak.
16'
Žuti karton dobio je Noel Đurković.
19' Odlična akcija domaćina, Gonzalez je fantastično izbacio u prostor Pelka koji prima loptu i odmah je šalje pred gol, ali na njegovu nesreću odnosi je vratar Križanović.
25' Lopta se našla u mreži Cibalije, ali pogodak nije priznat. Pelko se vraćao iz zaleđa i primio loptu pa zabio s ruba kaznernog prostora, no ostaje 0:0.
27' Cibalia je svoje najozbiljnije prijetnje imala preko Josipa Pejića koji je gađao iz slobodnog udarca u dva navrata, Mandić oba puta siguran.
33' Dvoboj u 16 metara Đurkovića i Lasića, domaćin traži kazneni udarac, Melnjak kaže korner.
40' Odlična lopta pred gol gdje je bio Bončina, ali Križanović je sjajno ušao u taj šut i obranio.
45' Kraj prvog poluvremena, 0:0.
46'
Izmjena! Izlazi David Bosak, ulazi Martin Vrdoljak.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
55'
Žuti karton dobio je Luka Cvjetković.
59'
GOL! Vukovar 1991 - Cibalia 1:0
Mrežu je zatresao Robin de Jesus Gonzalez Ruiz.
59' Vukovar vodi 1:0! Crnčec je pogriješio u iznošenju lopte, loše je dodavao prema Radoševiću, dodavanje je presjekao Gonzalez, ušao je u 16 metara i zabio od vratnice za 1:0.
61'
Žuti karton dobio je Renato Kelić.
62'
Žuti karton dobio je Ivan Radošević.
63'
Izmjena! Izlazi Noel Đurković, ulazi Keyendrah Qwamalik Tegan Simmonds.
63'
Izmjena! Izlazi Luka Cvjetković, ulazi Martin Majnovics.
65'
Izmjena! Izlazi Filip Lišnić, ulazi Ivan Lozić.
65'
Izmjena! Izlazi Marin Kuzminski, ulazi Mate Bajić.
68' Velika prilika za Cibaliju! Lozić je odradio sjajan posao, ušao u 16 metara, proigrao u sredini Matu Bajića, ali on promašuje loptu na čistom ziceru.
74'
Izmjena! Izlazi Ivan Radošević, ulazi Marko Pervan.
76'
Žuti karton dobio je Kristijan Pavičić.
79'
Izmjena! Izlazi Jurica Bajić, ulazi Filip Jazvić.
80'
GOL! Vukovar 1991 - Cibalia 2:0
Mrežu je zatresao Mateo Andačić.
80' Vukovar vodi 2:0! Odličan posao ponovno je napravio raspoloženi Gonzalez koji je ušao u 16 metara i oslobodio prostor, pronašao Pelka koji daje loptu na 18 metara za Andačića, a on iz trka zabija za 2:0!
81'
Izmjena! Izlazi Vanja Pelko, ulazi Niko Garić.
88'
Izmjena! Izlazi Toni Lun Bončina, ulazi Noah Vuko.
88'
Izmjena! Izlazi Kristijan Pavičić, ulazi Karlo Bungić.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+5' Kraj, pobjeda Vukovara 2:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!