SuperSport Prva NL, 5. kolo, 14.09.2024, 15:00 h, Dugopolje, ŠC Hrvatskih vitezova
Suci: Domagoj Kurtović (Osijek), Deni Grofelnik (Valpovo), Igor Babić (Orahovica)
Mateo Smodlaka
57'
14
Franjo Lazar
65'
17
Duje Marin Buličić
65'
4
Makuochukwu Noble Goziembah
77'
25
Zlatan Koščević
77'
Niko Cindrić
46'
6
Boško Bošković
63'
27
Vanja Šare
63'
28
Caio da Cruz Oliveira Queiroz
63'
24
Jurica Jurčec
79'
Mario Rac
Susret počinje u 15:00 sati.
 Dugopolje i Sesvete sastaju se na otvaranju subotnjeg programa u SuperSport Prvoj NL. Domaćin je još uvijek bez pobjede dok su Sesvećani upisali već tri.
1' Počeo je susret.
10' Bolje su se u početku snašli domaćini koji imaju više loptu u nogama i inicijativu, još čekamo na prave prilike.
12' Ubačaj Tešije iz kornera, Balić je pucao glavom, ali dosta neprecizno.
17' Gužva u 16 metara Dugopolja, Kukavica je bio s loptom, probao je progurati je do gola, ali ona je zapela u bloku.
18' Izvrsna prilika za goste, Banovec je primio dugačko dodavanje, sam je izbio pred Bartulića, probao ga svladati iskosa, ali vratar Dugopolja odlično mu je ušao u šut.
23' Velika obrana i Šuškovića na drugoj strani. Bašić je pobjegao, ušao u 16 metara, ali vratar Sesveta nogom brani njegov pokušaj.
26' Vratnica! Banovec je ponovno dobro primio dugačku loptu, ovaj put dao je povratnu za Ljubanovića koji natrčava i s 12-13 metara šalje loptu u vratnicu.
28' Lijepo primanje lopte i udarac Šarića iz okreta, brani Šušković.
41' Još jedna dobra pozicija za Banovca, nakon kornera je dobio loptu po sredini na 12 metara, pucao bez puno razmišljanja, ali u blok.
42'
Žuti karton dobio je Drago Šarić.
45' Minuta nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela, 0:0.
46'
Izmjena! Izlazi Domagoj Regetaš, ulazi Niko Cindrić.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
53' Sjajna prilika za Sesvete, Bartulić brani! Matić se sjurio kroz obranu, dašao sam pred vratara koji odlično brani ovaj pokušaj.
55' Lopta za Kekeza u 16 metara, on gađa gornji kut, lopta prolazi pokraj gola.
57'
Izmjena! Izlazi Boško Jemo, ulazi Mateo Smodlaka.
59'
Žuti karton dobio je Niko Radujković.
63'
Izmjena! Izlazi Petar Antolković, ulazi Boško Bošković.
63'
Izmjena! Izlazi Ante Matić, ulazi Vanja Šare.
63'
Izmjena! Izlazi Niko Radujković, ulazi Caio da Cruz Oliveira Queiroz.
64'
Žuti karton dobio je Ivan Kukavica.
65'
Izmjena! Izlazi Luka Kekez, ulazi Franjo Lazar.
65'
Izmjena! Izlazi Borna Graonić, ulazi Duje Marin Buličić.
77'
Izmjena! Izlazi Marko Tešija, ulazi Makuochukwu Noble Goziembah.
77'
Izmjena! Izlazi Ivan Katić, ulazi Zlatan Koščević.
79'
Izmjena! Izlazi Ivor Ljubanović, ulazi Jurica Jurčec.
80' Čini se kako je ovo jedna od onih utakmica ui kojima izmjene potpuno razbiju ritam igre, 55 minuta dobrog nogometa smo gledali, a onda je uslijedilo zatišje.
85' Imat će Sesvećani za čim žaliti, Banovec je mogao do pogotka, ali i dalje se mreže ne tresu. Točnije ovaj put je ušla lopta u gol, ali Banovec je pri primanju lopte igrao i rukom, a bio je u sjajnoj situaciji.
90' Iznenada nova prilika za Sesvete, Goziembah je krivo dodavao, Sesvećani su to pročitali, uzeli loptu, a udarac Caija Cruza ide preko gola.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+1' Dobar ubačaj na drugu vratnicu, Buličić glavom, pokraj gola.
90'+2' Nova prilika za domaćina, Koščević je dobio loptu u 16 metara, ali puca preko gola.
90'+5' Kraj, 0:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!