87'

Igor Budiša
Susret počinje u 15:30 sati.
1' Počeo je susret.
7' Vrlo dobar ubačaj Radujkovića koji je išao na glavu Matića kojeg je malo omeo Rugašević koji je skočio ispred njega i pokušaj Matića na kraju nije bio dobar.
9' Zanimljiva akcija domaćina iz kornera, završio ju je Črnko udarcem s desetak metara, ali spreman je bio Kovačević.
12' Vratnica! Ubačena lopta s lijeve strane, Tomašević je bio na drugoj vratnici u odličnoj poziciji, ali puca loše, no Banovec skreće loptu u svoju vratnicu.
26' Odličan ubačaj s desne strane, u skoku je bio Ljubanović, puca glavom, ali malo pokraj gola.
28'
Žuti karton dobio je Dario Rugašević.
36' Odlična prilika za BSK, Radujković je pogriješio, Vujanić uzima loptu i pronalaui Kneževića koji ulazi u 16 metara i pokušava iskosa, ali Šušković brani.
38' Ljubanović u padu glavom, lopta je išla u donji kut, ali odlično je obranio Kovačević.
39' Odličan udarac Stranputa s 15 metara, lopta je išla pod gredu, ali Šušković i to brani.
40'
GOL! Sesvete - BSK Bijelo Brdo 0:1
Mrežu je zatresao Lazar Vujanić.
40' BSK vodi 1:0! Ubačena lopta iz kornera, Vujanić odlično skače na prvoj vratnici i skreće je u mrežu!
45' Kraj prvog dijela bez nadoknade. 0:1.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
47'
GOL! Sesvete - BSK Bijelo Brdo 1:1
Mrežu je zatresao Lovro Banovec.
47' Vraćaju se Sesvećani! Nakon ubačaja iz kornera glavom je pucao Kulenović, lopta je išla prema donjem kutu gdje dolazi Banovec i potvrđuje pogodak.
53'
Žuti karton dobio je Niko Radujković.
61'
Žuti karton dobio je Lazar Vujanić.
63'
Izmjena! Izlazi Domagoj Regetaš, ulazi Diogo de Carvalho Cardoso.
63'
Izmjena! Izlazi Josip Knežević, ulazi Junior Sunday Jang.
65'
Žuti karton dobio je Junior Sunday Jang.
69' Brani Šušković, lopta je u 16 metara došla do Janga koji puca glavom, ali preablizu vrataru domaćina.
72'
Izmjena! Izlazi Ante Matić, ulazi Mateo Topić.
72'
Izmjena! Izlazi Ivor Ljubanović, ulazi Caio da Cruz Oliveira Queiroz.
82'
GOL! Sesvete - BSK Bijelo Brdo 1:2
Mrežu je zatresao Josip Tomašević.
82' BSK ponovno vodi! Ubačena lopta iz kornera, Dalić je glavom vraća u sredinu gdje je Tomašević koji je sa 6-7 metara zakucava u mrežu!
84'
Izmjena! Izlazi Emanuel Črnko, ulazi Petar Antolković.
84'
Izmjena! Izlazi Lovro Banovec, ulazi Jurica Jurčec.
86' Kazneni udarac za BSK! Agić u 16 metara ruši Pejića!
87'
Izmjena! Izlazi Filip Mažar, ulazi Patrik Periša.
87'
GOL! 1:3! Najstrožu kaznu realizirao je Lazar Vujanić.
87' Vujanić je izveo kazneni udarac i lakoćom svladao Šuškovića!
90' Četiri minute nadoknade.
90'+4' Kraj, pobjeda BSK-a 3:1!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!