EP 2025. (U-21), kvalifikacije, skupina G, 11.10.2024, 18:00 h, Koprivnica, Ivan Kušek Apaš
Suci: Joonas Jaanovits, Aron Härsing, Neeme Neemlaid (Estonija)
Marin Ljubičić
46'
6
Veldin Hodža
46'
11
Lukas Kačavenda
58'
19
Marin Šotiček
65'
10
Lovro Zvonarek
76'
Alex Cornella Molins
63'
9
Eric Balastegui
76'
11
Arnau Torrellas
85'
20
Pau Silva
85'
6
Daniel Bienert
85'
Eloy Casals
Susret počinje u 18:00 sati.
1' Počeo je susret.
10' Počelo je onako kako se i očekivalo, Andora vrlo zatvorena s jedinom željom ne primiti pogodak što duže.
17' Udarac izvana Vuškovića, pucao je snažno, ali previsoko i prva je to lopta koja je išla prema golu uz pogođeni živi zid Belje iz slobodnog udarca.
20' Prva veća prilika, Ivanović je dao loptu za Belju koji ulazi u 16 metara i puca, ali brani andorski vratar.
22'
Žuti karton dobio je Dion Drena Beljo.
27' Ubačaj Valinčića s desne strane, Beljo puca glavom, ali pokraj gola.
33' Spašava Robinat, Crnac je prošao desnom stranom i oštro ubacio u peterac otkud izbacuje Robinat.
36' Prvi udarac Andore, s nekih 18 metara pucao je Rodrigo, ali nije bio precizan.
45' Kraj prvog dijela, nezadovoljavajućih 0:0.
46'
Izmjena! Izlazi Franjo Ivanović, ulazi Marin Ljubičić.
46'
Izmjena! Izlazi Leon Belcar, ulazi Veldin Hodža.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
58'
Izmjena! Izlazi Gabriel Vidović, ulazi Lukas Kačavenda.
59' Još uvijek čekamo da Hrvatska uopće dođe do prvog pokušaja u drugom dijelu, a Andorci su krenuli s taktikom izležavanja.
60'
GOL! Hrvatska (U21) - Andora (U21) 1:0
Mrežu je zatresao Dion Drena Beljo. Asistent je Marko Soldo.
60' Nakon sat vremena Hrvatska je ipak povela! Ubačena lopta u 16 metara došla je do Solde koji je uspije prebaciti na peterac gdje je Beljo, a on iz voleja pogađa za vodstvo.
63'
Izmjena! Izlazi Iker Alvarez, ulazi Alex Cornella Molins.
65'
Izmjena! Izlazi Ante Crnac, ulazi Marin Šotiček.
67' Fantastična prilika za Andoru, pogriješila je hrvatska obrana, potpuno sam pred Čavlinom bio je De las Heras, ali srećom pucao je jako loše.
75' Krasan potez Marina Ljubičića, dobio je loptu u 16 metara i petom ju je ostavio za Šotičeka koji puca pokraj gola.
76'
Izmjena! Izlazi Dion Drena Beljo, ulazi Lovro Zvonarek.
76'
Izmjena! Izlazi Jan Guma, ulazi Eric Balastegui.
84' Jako lijepa akcija Hrvatske, Zvonarek je povukao i pucao s 18 metara, lopta je išla u donji kut, ali andorski vratar je lijepo obranio.
84'
Žuti karton dobio je Veldin Hodža.
85'
Izmjena! Izlazi Nil Boutarfas, ulazi Arnau Torrellas.
85'
Izmjena! Izlazi Marc Rodriguez, ulazi Pau Silva.
85'
Izmjena! Izlazi Eric De las Heras, ulazi Daniel Bienert.
86'
GOL! Hrvatska (U21) - Andora (U21) 2:0
Mrežu je zatresao Veldin Hodža. Asistent je Marin Šotiček.
86' 2:0 za Hrvatsku! Šotiček je odlično ušao u 16 metara po lijevoj strani i vidio dolazak Hodže iz drugog plana, idealno ga je proigrao, a veznjak Rubina lakoćom pogađa s desetak metara!
90'
Žuti karton dobio je Luka Vušković.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+2'
Žuti karton dobio je Šimun Hrgović.
90'+2'
Žuti karton dobio je Daniel Bienert.
90'+3' Odlično je Zvonarek opalio iz slobodnog udarca s 19 metara, ali sjajno je obranio andorski vratar.
90'+5' Kraj, Hrvatska odnosi pobjedu 2:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!