SuperSport Prva NL, 7. kolo, 16.10.2024, 15:30 h, Dugopolje, ŠC Hrvatskih vitezova
Suci: Toni Dadić (Zagreb), Vice Vidović (Split), Kristijan Kuduz (Vrlika)
Drago Šarić
57'
14
Franjo Lazar
67'
25
Zlatan Koščević
74'

Vilim Gec
60'
2
Bastos Rodrigo Vaz Gouveia
60'
22
Jere Vrcić
79'
20
Patrik Jug
79'
15
Šime Žužul
90'+8'
Ivan Radeljić
Susret počinje u 15:30 sati.
 U posljednjem susretu sedmog kola SuperSport Prve NL Dugopolje na svom travnjaku dočekuje Croatiju iz Zmijavaca. Domaćini su na svom travnjaku već godinu dana bez pobjede i traže prekid tog niza.
1' Počeo je susret.
10' Miran početak u Dugopolju, na obnovljenom travnjaku u idealnim uvjetima za igru, svi su preduvjeti za dobru utakmicu.
13' Krizmanić iz slobodnog udarca puca ravno u Bartulića.
20'
Žuti karton dobio je Alexandre Serge Rene Klopp.
21' Još jedan slobodan udarac, ovaj put na drugoj strani, Kekez je gađao nisko u prvi kut, ali malo neprecizno.
30' Korner za Goste, u skoku je bio Šuto, ali nije najbolje zahvatio loptu.
32' Prva ozbiljnija intervencija za Gudelja, Jemo je pucao s ruba kaznenog prostora, ali vratar Croatije je siguran.
36' Još jedan slobodnjak Krizmanića s 18 metara, ponovno preslabo za Bartulića.
40'
Žuti karton dobio je Luka Kekez.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, 0:0.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
47'
Žuti karton dobio je Makuochukwu Noble Goziembah.
56' Kekez se odlučio na udarac, opalio je s više od 20 metara, neprecizno.
57'
Izmjena! Izlazi Boško Jemo, ulazi Drago Šarić.
60'
Izmjena! Izlazi Andrej Golub, ulazi Vilim Gec.
60'
Izmjena! Izlazi Tomislav Krizmanić, ulazi Bastos Rodrigo Vaz Gouveia.
67'
Izmjena! Izlazi Marko Tešija, ulazi Franjo Lazar.
72' Hendikep za Dugopolje, Kekez je zaradio ozljedu i morat će napustiti igru.
74'
Izmjena! Izlazi Luka Kekez, ulazi Zlatan Koščević.
77'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Alexandre Serge Rene Klopp.
77' Croatia ostaje s igračem manje, Klopp je već imao žuti karton, bio je u duelu s Buličićem u 16 metara, pao, a sudac je pokazao simuliranje i dao mu drugi žuti.
78' Klopp je u suzama pokraj klupe, kontakt je postojao, a sada koliki.... To je druga stvar.
79'
Izmjena! Izlazi Matej Maretić, ulazi Jere Vrcić.
79'
Izmjena! Izlazi Bastos Rodrigo Vaz Gouveia, ulazi Patrik Jug.
88'
Žuti karton dobio je Ivan Katić.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+1' Slobodnjak za Croatiju na 20 metara, pucao je Šuto, lopta od živog zida ide u ruke Bartulića.
90'+5' Ukazuje se pomoć Marku Šuti, nehotice ga je petom u skoku pogodio vratar Gudelj prilikom intervencije i čini se kako je bio bez svijesti.
90'+7' Šuto je na nogama, bit će sve u redu.