83'
Ivan Karaula
Susret počinje u 15:30 sati.
1' Kreće utakmica.
3' Prva situacija na susretu dogodila se pred golom Opatije, Mujagić je pucao iz poluvoleja, ali vratar domaće momčadi je obranio!
9' Oštra lopta Grujevića kroz pet metara, ali nitko nije uspio skrenuti je u mrežu.
19' Cibalia je nešto bolja u uvodnom dijelu utakmice, ali osim prilike s početka susreta, nismo vidjeli opasnij pokušaj.
22'
Žuti karton dobio je Mate Zvonimir Lasić.
29' Slab udarac Lasića, otišlo je daleko od gola.
29' Tvrda utakmica, nema puno pokušaja na obje strane.
42' Udarac Pervana ide pokraj gola.
44' Dobra kombinacija Cibalije, Mujagić je bio u odličnoj situaciji, ali Marić je blokirao njegov udarac. Lopta je otišla kraj gola.
45' Kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Nikša Čulina, ulazi Ivan Horvat.
46'
Izmjena! Izlazi Tomislav Glavan, ulazi Ivor Weitzer.
46' Kreće nastavak susreta.
48' Weitzer iz slobodnog udaraca, ali završava u živom zidu.
56' Jako dobra situacija za Opatiju, Kožić je ubacio s lijeve strane, ali Grujević nije uspio skrenuti visoku loptu u mrežu iz blizine.
58'
Izmjena! Izlazi Filip Josipović, ulazi Josip Pejić.
60'
Žuti karton dobio je Luka Marić.
62' Bajić je imao solidan pokušaj, ali prizeman udarac zaustavio je domaći vratar.
72'
Izmjena! Izlazi Ajdin Mujagić, ulazi Ivan Lozić.
76'
GOL! Opatija - Cibalia 0:1
Mrežu je zatresao Ivan Lozić. Asistent je Jurica Bajić.
76'

Samo četiri minute po ulasku u igru, Lozić zabija pogodak! Bajić je ubacio za Lozića koji prihvaća loptu pa iz poluvoleja pogađa suprotni kut!

78'
Izmjena! Izlazi Luka Marić, ulazi Nikola Macolić.
78'
Žuti karton dobio je Ivan Horvat.
82'
GOL! Opatija - Cibalia 1:1
Mrežu je zatresao David Žabec. Asistent je Nikola Macolić.
82'

Ekspresno izjednačenje. Weitzer je proigrao Macolića, on za Žabeca, a Žabec u padu iskosa šalje loptu u mrežu.!

83'
Žuti karton dobio je Martin Vrdoljak.
83'
Izmjena! Izlazi Ivan Radošević, ulazi David Bosak.
83'
Izmjena! Izlazi Jurica Bajić, ulazi Filip Lišnić.
84'
Izmjena! Izlazi Luka Kožić, ulazi Val Bogolin.
86' Malinić je pucao glavom, ali otišlo je malo kraj gola.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+2'
Žuti karton dobio je Filip Lišnić.
90'+5' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!